Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Вініри

Вініри – найтонші зубні накладки, що дозволяють усунути естетичні проблеми і зробити посмішку по-голлівудськи білою. Вони імітують природну емаль зуба і виконують роль керамічного або цирконієвого облицювання, виправляючи форму та відтінок зубної одиниці.

На консультації у нашій стоматології ви отримаєте індивідуальний план лікування та дізнаєтесь, яка ціна вінірів під ключ у вашому персональному випадку.

Варто відзначити, що вініри не ставлять на жувальні зуби, оскільки вони не здатні витримати значних навантажень (у цьому випадку використовують повноцінні коронки). Також мікропротезування вінірами не рекомендується при бруксизмі, порушенні прикусу, сильній деструкції коронкової частини зубів.

Кожен випадок індивідуальний, і стоматолог підбирає спосіб мікропротезування, виходячи з анатомічної особливості клієнта, його фінансових можливостей та клінічної картини.

Як проходить установка вінірів

1

Підготовка.

Проводиться діагностика та огляд ротової порожнини, робляться знімки. Потемнілі напівзруйновані пломби потрібно замінити, карієс пролікувати.

2

Препарування.

Зуби обточують (знімається близько 0,5-0,7 мм). Для захисту обточені одиниці накриваються тимчасовими конструкціями із пластику.

3

Зняття зліпків.

Робиться вінір на один зуб, тому він виготовляється індивідуально. Стоматолог-ортопед знімає зліпки, вони передаються до зуботехнічної лабораторії, де за ними зубний технік створює мікропротез.

4

Виготовлення.

Керамічні вініри виготовляють шляхом пресування спеціальних заготовок. Сама робота займає 7-10 днів.

5

Фіксація.

Готові мікропротези закріплюють на зубах на постійний клей та запрошують пацієнта прийти через деякий час, щоб проконтролювати результат.

Важливо! Що потрібно знати, перш ніж поставити вініри

Після того, як ви встановите вініри, зняти їх буде неможливо, оскільки з поверхні зубів забирається емаль, і вони позбавляються природного захисту. Тому через 10-15 років, коли термін служби кераміки закінчиться, потрібно буде повторно виготовити та встановити нові вініри чи виконати процедуру художньої реставрації.

Є вініри без обточування їх ще називають голлівудськими (або люмінірами). Вони ультратонкі, трохи більше 0,3 мм, тому виглядають дуже природно. Але ціна встановлення таких вінірів не менше ніж 12 тис. грн. за шт.

Вініри: вартість у Києві

Виготовлення та встановлення вінірів – технологія складна та дорога. На вартість вінірів на всі зуби впливає:

Ціна композитних вінірів нижча за вартість виробів з кераміки, оскільки вони менш стійкі до механічних впливів та фарбування харчовими барвниками. Служать такі конструкції 3-4 роки.

Ціна керамічних вінірів вище мінімум у 3 рази, що повністю виправдано високими естетичними характеристиками та тривалим терміном служби цих виробів. За умови регулярного гігієнічного догляду та дотримання рекомендацій лікаря вони прослужать до 15 років.

Скільки коштує поставити вініри у Києві: ціна послуги

Наша стоматологічна клініка пропонує доступні ціни на вініри за рахунок наявності своєї зуботехнічної лабораторії та штату досвідчених фахівців. Ми ніколи не економимо на якості та матеріалах, гарантуємо бездоганний результат виконаного лікування.

Вид робітВартість, грн.
Oртопедія:
Коронки, вкладки, діагност моделі:
Виготовлення діагностичної моделі100 грн.
Виготовлення тимчасової коронки (в лабораторії)700 грн.
Виготовлення тимчасової коронки (у кабінеті)450 грн.
Фіксація коронки300 грн.
Культова вкладка1400 грн.
Культова вкладка розбірна1800 грн.
Ціліснолита коронка750 грн.
Металокерамічна коронка 1 од.3100 грн.
Керамічна коронка5800 грн.
Ціліснокерамічна коронка з оксиду цирконію5800 грн.
Металопластикова коронка1000 грн.
Керамічний вінір5800 грн.
Керамічна вкладка5100 грн.
Цирконева вкладка5100 грн.
Зняття відбитка
силіконовою масою "С"400 грн.
Зняття коронки300 грн.

Щоб дізнатися точну вартість вінірів на всі зуби, консультуйтеся зі стоматологом у будь-який зручний час за попереднім записом.

Вініри Emax

Ми пропонуємо встановити високоякісні вініри Emax німецького бренду. Вони відрізняються підвищеною міцністю та естетичною привабливістю, не вбирають харчові барвники, витримують високі жувальні навантаження. Всі ці переваги досягаються завдяки інноваційній технології запікання мікропротезів під високим тиском. Завдяки цій процедурі в структурі кераміки немає дефектів і пор, а вініри емах можуть прослужити до 15 років, а в деяких випадках і довше.

Ми утримуємо демократичну цінову планку за рахунок використання сучасного обладнання та багаторічного досвіду нашої команди спеціалістів. Ціна вініру на 1 зуб у нашій стоматології одна з найдоступніших у Києві. Переконайтеся в цьому самі, записавшись на індивідуальну консультацію до нашого фахівця.

Записатися на консультацію до ортопеда у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: