Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Дитяча стоматологія

Стоматологія дитячого віку враховує особливості зростаючого дитячого організму у проявах патології зубощелепної сфери. Стоматологічні захворювання в дітей віком протікають інакше, ніж в дорослих. При цьому дитячий стоматолог враховує взаємозв’язок із загальними захворюваннями, процесами зростання та розвитку дитини.  Слід взяти до уваги, що для якісного лікування маленьких пацієнтів важливо все – від кваліфікації лікаря до ситуації в кабінеті. Тому ми дуже ретельно відбираємо фахівців, які можуть не тільки швидко та якісно пролікувати зуби, а й порозумітися з дитиною.

Ми пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг – лікування карієсу та пульпіту, виправлення прикусу, дентальне протезування у дітей, видалення зубів. Для безпеки та комфорту пацієнтів наші зубні лікарі використовують найкращі анестетики – гелі для «заморозки» ясен, седацію закисом азоту, глибоку седацію та наркоз.

Чим раніше Ви почнете знайомити дитину з стоматологом, тим краще і для батьків і для дітей, тому записатися на прийом до дитячого стоматолога слід одразу, як тільки в дитини прорізалися перші зубки. Систематичне відвідування дитячого стоматолога допоможе попередити появу захворювань зубів, а також підібрати відповідний догляд за ротовою порожниною відповідно до віку, адже догляд за молочними зубами та їх ніжною емаллю відрізняється від догляду для дорослих.

Молочні зуби легко піддаються пошкодженню та  псуванню, оскільки маленькі пацієнти ще не вміють досить ретельно та якісно проводити гігієну ротової порожнини. При ранній втраті молочного зуба через карієс виникне необхідність встановлення пластинки для підтримки місця для майбутнього постійного зуба, а це зайве втручання та дискомфорт для дитини. Також негативним наслідком ураження молочного зуба карієсом є інфікування вже постійного зуба.

В стоматологічній клініці «RecoDent» використовують високоякісні матеріали для пломбування зубів. Таким чином, встановлені пломби будуть стояти до природної зміни зубного ряду. За бажанням дитини, лікар може встановити пломби будь-якого кольору.

Дитячий зубний лікар обов’язково підкаже, як навчити дитину чистити зуби правильно і проконтролювати цей процес, як вибирати щітку та пасту, яка їжа корисна та шкідлива для молочних зубів та багато іншого.

Спеціалісти  клініки «RecoDent» рекомендують відвідувати дитячого стоматолога 3-4 рази в рік, оскільки невирішені стоматологічні проблеми в ранньому віці можуть негативно впливати на якість зубів в майбутньому:

Як підготувати дитину до огляду у стоматолога:

Пам’ятайте, що дуже важливо з дитинства закласти правильне ставлення до стоматології – це запорука здоров’я зубів на все життя!

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: