Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Професійне чищення зубів

Більшість людей звертаються до клініки тільки тоді, коли ситуація стає критичною і потрібне повноцінне лікування зубів. Хоча уникнути багатьох проблем дозволяє професійна гігієна ротової порожнини. Дану послугу представляє Реко Дент, що володіє кваліфікованими спеціалістами та сучасним обладнанням. Процедура абсолютно безболісна і дозволяє знову зробити посмішку привабливою та додати здоров’я зубам. 

Особливості професійного догляду від клініки Реко Дент

Самостійна гігієна ротової порожнини у дорослих дозволяє лише частково боротися з появою каменю. Навіть при найдосконалішому чищенні на поверхні поступово накопичується наліт. Протягом деякого часу він твердне і перетворюється на камінь. Особливо швидко формується у важкодоступних місцях – на внутрішній стороні, між зубами та поруч із яснами. Якщо наліт своєчасно не усувати, велика ймовірність появи пародонтозу та інших небезпечних захворювань. Тільки професійна гігієна зубів та порожнини рота виключає проблеми із зубами.

У процес проведення чищення ротової порожнини фахівець видаляє:

Крім того, стоматолог докладно розповість, як правильно самостійно проводити профілактику, які засоби найкраще використати. Тільки постійна гігієна ротової порожнини та зубів гарантія міцного здоров’я.

Професійна гігієна ротової порожнини - основні етапи

Для забезпечення максимального результату комплексна професійна гігієна порожнини рота проводиться в п’ять етапів:

1

Огляд.

Лікар уважно вивчає стан зубів. Виключає протипоказання. Детально розповідає пацієнтові про особливості проведення процедури.

2

Ультразвукове чищення.

Дозволяє прибрати більшу частину зубного каменю та нальоту.

3

Обробка за допомогою AirFlow.

Особливість технології в тому, що поверхня обробляється спеціальним порошком, який подається під величезним тиском. Завдяки цьому усувається темний наліт, полірується емаль. Така гігієна ротової порожнини для дітей може проводитися навіть без попередньої обробки.

4

Механічна чистка.

Лікар, використовуючи спеціальні щітки, видаляє м’який наліт, а також надає білизну всім зубам. Поверхня виходить гладкою.

5

Нанесення спеціальних паст.

На оброблену поверхню наноситься спеціальна паста на базі фтору. Вона знижує чутливість, збільшує механічну стійкість, зберігає всі мінеральні елементи. Ефект зберігається протягом кількох тижнів.

Також індивідуальна та професійна гігієна ротової порожнини буде найбільш повною, якщо додатково провести фторування. Процедура спрямована на зміцнення емалі, збільшення терміну служби пломб.

Чому обирають клініку Реко Дент

Зараз гігієна ротової порожнини в стоматології ціна цілком доступна. Скористатися цією послугою може кожен бажаючий. При цьому клініка Реко Дент приваблює не лише доступними цінами, а й іншими важливими перевагами:

Всі процедури виконуються стоматологами, які мають досвід роботи не менше 10 років. Вони застосовують сучасні інструменти та обладнання, що дозволяє усувати з поверхні зубів будь-які забруднення. Також комплексна гігієна ротової порожнини проводиться з використанням кращих лікарських препаратів, тому ніяких неприємних відчуттів або ускладнень.
Щоб записати на прийом та попередню консультацію, зв’яжіться з менеджерами клініки. Вони запишуть на найзручніший час. На першому прийомі лікар проведе професійний огляд і повідомить, які заходи будуть потрібні для повного відновлення гарної посмішки. Гігієна порожнини рота вартість залежить від запланованих процедур, застосовуваних матеріалів. У будь-якому випадку всі пацієнти клініки Реко Дент отримують якісне лікування за найвигіднішою ціною.

Ціни на послуги професійної гігієни ротової порожнини в клініці Реко Дент

Вид робітВартість, грн.
Професійна гігієна:
Ультразвукове чищення, штрипса паста, «Air flow»1500 грн.(2 щелепи)
Професійне відбілювання "Ardenia Lumenis"1900 грн.(2 щелепи)
Профілактика карієсу:
Герметизація фісур (рідким фотополімером) один зуб800 грн.
Зняття чутливості (один зуб)50 грн.
Зняття чутливості (всі зуби)400 грн.
Bio-gen грануливід 1900 грн.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: