Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Брекети DAMON Q та DAMON CLEAR

Мати рівні красиві зуби хоче кожна людина, тому виправлення прикусу це важливий напрямок сучасної стоматології. Досягнути красивої посмішки можна за допомогою брекет-систем.  В сучасній стоматології доступні системи, які не доставляють фізичного дискомфорту та значно скорочують терміни лікування. В нашій клініці представлені різноманітні види ортодонтичних систем: 

Брекет-системи Damon користуються стабільно високим попитом як у пацієнтів ,так і в ортодонтів. Особливістю даної конструкції є відсутність лігатурних кріплень. Ці брекети стандартно кріплятьс я до зуба та впливають окремо на кожну зубну одиницю. Але, замість лігатур, Damon оснащені запатентованим ковзним механізмом. Замочки знаходяться на поверхні пластин та утримують дугу, тим самим забезпечуючи вільне ковзання та переміщення зубів без додаткового регулювання.

Лігатурні кріплення створюють додаткове тертя, що заважає зубам переміщатися і тому потребує постійного налаштування системи. До того ж при втраті еластичності лігатур процес виправлення прикусу сповільнюється і тривалість лікування збільшується. Це зобов’язує пацієнта постійно відвідувати ортодонта. В разі встановлення Брекет-систем Damon зуби безперешкодно пересуваються і займають потрібне місце під впливом дуги. Таким чином Damon сприяють швидшим результатам виправлення зубного ряду. На відміну від масивних лігатур, замочки брекет-системи Damon Q мають більш естетичний вигляд , простіші в експлуатації та догляді.

Переваги брекет-систем Damon

1

Збереження зубів.

Навіть в складних ситуаціях викривлення зубів, за допомогою застосування Damon можна досягнути бажаних результатів.  

2

Гіпоалергенність.

Брекети Damon виготовляються з безпечних матеріалів та можуть встановлюватись дітям з 12 років.

3

Компактність.

Брекети досить мініатюрні та не створюють дискомфорту під час носіння. 

4

Тривалість лікування.

Застосування брекет-системи Damon скорочує тривалість корекції на 20% порівняно з лігатурними моделями. 

Перед проведенням ортодонтичного лікування обов’язковою умовою є санація ротової порожнини та професійна гігієна, під час проведення видаляють зубний наліт, камінь, насичують емаль фтором, кальцієм та іншими мінералами. 

Розрізняють брекет-системи Damon Q та Damon Clear

Система Damon Q

Система Damon Q – це металеві дуже мініатюрні брекети. В процесі експлуатації не приносять неприємних відчуттів, проте візуально помітні на зубах.

Система Damon Clear

Система Damon Clear виготовляють з кераміки, тому вони менш помітні на зубах. Брекети Damon Clear не залишають плям на зубній емалі і тому після зняття не потрібно буде відбілювати зуби.

Тривалість лікування та догляд за ротовою порожниною

Догляд за ротовою порожниною має бути ретельний та регулярний, оскільки наявність стороннього тіла підвищує ризик розвитку патогенних мікроорганізмів і в подальшому це може спровокувати хвороби зубів та ясен. Рекомендується : 

Термін лікування системо Damon становить від 4 до 16 місяців, це на 4-5 місяців менше, ніж лікування стандартними лігатурними брекетами.  Але це середньостатистичні показники, велике значення мають індивідуальні патології прикусу пацієнта.

В стоматологічній клініці «RecoDent» успішно застосовуються передові технології в області ортодонтії. Всі наші спеціалісти мають високу кваліфікацію та великий досвід, що позитивно відображається на якості наших послуг.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: