Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Імпланти DIO (Південна Корея)

10 років досвіду в імплантації

Кожному пацієнту надається довічна гарантія, супровід та сертифікат на імплант

Зубне протезування на імплантах – це встановлення ортопедичної конструкції, опорою якої є металевий штифт, що вживлюється в щелепу.  За допомогою протезування зубів на імплантах можна відновити як 1-2 втрачених зуба, так і весь втрачений зубний ряд.

В стоматологічній  клініці «Reco Dent» проводиться часткове та повне протезування нижньої чи верхньої щелепи на імплантат MegaGen (Південна Корея), DIO (Південна Корея), Swiss Implant (Швейцарія).

Імпланти DIO виробляються в Південній Кореї та поєднують у собі надійність, якість та оптимальну вартість. Бренд DIO UF II Implant відомий на ринку дентальної імплантології понад 30 років. Його продукція застосовується для відновлення зубів у 60 країнах. Дані імплантаційні системи об’єднали найкращі досягнення та розробки імплантології завдяки власній дослідній лабораторії.

Імплантати DIO виготовлені з титану, цей матеріал має унікальну здатність зростатися з кістковою тканиною людини без найменших ознак запалення. Титан не викликає відторгнення з боку кістки, і після завершення процесу остеоінтеграції (зрощення з кісткою) титановий корінь із встановленою на нього штучною коронкою може стати повноцінною заміною справжньому зубу.

Переваги стоматологічних імплантів DIO Implant:

При наявності таких відчутних переваг, продукція бренду має середню цінову категорію, яка  доступна багатьом пацієнтам. В асортименті є різні моделі для вирішення навіть найскладніших клінічних завдань. Вироби відрізняються діаметром абатменту та довжиною штифта. Стоматологи підбирають модель імпланту, виходячи з клінічного випадку пацієнта та складності випадку.

Імпланти DIO застосовуються за різних клінічних випадках: від відновлення одного зуба до створення цілого зубного ряду.  Наявність великого діапазону розмірів та різьблень  дозволяє їх застосовувати при класичній двоетапній та одноетапній імплантації.  Модель підбирає стоматолог, залежно від індивідуального анамнезу пацієнта. За допомогою цих конструкцій можна вирішити широкий спектр завдань.    Анатомічна форма штифта і самонарізне різьблення забезпечують хорошу стабільність протеза вже на першому етапі установки. Надійна внутрішня сполука виключає деформацію та розгвинчування, а щільне прилягання запобігає проникненню патогенних бактерій.

Етапи встановлення імплантів DIO

1

Первинний огляд.

На цьому етапі стоматолог візуально оглядає ротову порожнину, визначає  тип протезу та метод його встановлення.

2

Підготовка.

На цьому етапі, при необхідності, робиться санація ротової порожнини та гігієнічна чистка зубів. Також на цьому етапі проводяться дослідження для виявлення протипоказань.

3

План лікування.

Лікар разом з пацієнтом складає детальний план лікування, який включає     протезування та подальші профілактичні огляди.

4

Хірургічний етап.

Лікар встановлює імплант в десну роблячи розтин, або одразу після видалення зуба.

5

Встановлення коронки.

Після остеоінтеграції імпланту лікар встановлює коронку

Лікарі стоматологічної  клініки «Reco Dent» вже протягом тривалого часу працюють із південнокорейськими імплантатами DIO Implant, які мають позитивні відгуки з боку пацієнтів. Якщо ви хочете повернути цілісність зубного ряду, вдавшись до послуг імплантації та протезування, запишіться на консультацію до стоматолога зараз!                     

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: