Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Лікування каналів

Зубні канали  – це важлива система живлення тканин зуба. По них проходять кровоносні судини та нерви (пульпа). У випадку запалення пульпи, її необхідно видалити, а простір каналів ретельно очистити та за герметизувати, тобто запломбувати. Щоб повністю усунути вогнище інфекції, вкрай важливо виявити та очистити всі канали, оскільки на залишках пульпи будуть розмножуватись бактерії. Це призведе до розповсюдження інфекції, а в майбутньому і до втрати зуба. Іноді запальні захворювання протікають безсимптомно і призводять до розвитку некрозу тканин пульпи. Тому важливо регулярно проходити профілактичні огляди, щоб уникнути таких негативних наслідків. 

Лікування каналів в клініці "RecoDent"

Для ендодонтичного лікування особливо важлива діагностика, так як канали кожного зуба індивідуальні. Звичайно, є загальні поняття, скільки має бути каналів у кожному з видів зуба, але дуже часто трапляється таке, що в корені є додаткові канали. Вони можуть бути з «крутим» вигином, звивисті, дуже тонкі чи короткі. Для зняття чутливості зуба в процесі лікування, застосовують анестезію. Для ендодонтичного лікування в клініці “RecoDent” ми застосовуємо  інфільтраційну анестезію – введення анестетика шляхом ін’єкції засобу через ясна в кісткову тканину. Щоб Ви не відчували біль від уколу, спочатку може бути використана аплікаційна анестезія.

В стоматологічній клініці “RecoDent” для пломбування каналів застосовують спеціальні силлери.  Даний метод пломбування підходить навіть для вузьких та викривлених зубних каналів. В порожнину канала зуба вводять невелику кількість пасти та ретельно трамбують, далі вноситься ще одна порція герметика і аж до заповнення всієї порожнини каналу. Після проведення пломбування каналів, необхідно пройти рентгенографію для оцінки якості роботи. Після процедури лікування та пломбування каналів, лікар встановлює пломбу або керамічну коронку. Даний метод пломбування є надійним та відносно недорогим

Технології для лікування каналів у "RecoDent"

Для лікування зубних каналів ми застосовуємо коффердама. Коффердама – це стоматологічна пластина з латексу, яка ізолює один або декілька оброблюваних зубів від решти ротової порожнини під час лікування.  Вона дозволяє домагатися максимальної дезінфекції під час роботи і безпечно використовувати стерилізуючі розчини. 

Переваги використання коффердаму:

Лікування зубних каналів – одна з найскладніших стоматологічних процедур, яка потребує високої кваліфікації та досвіду спеціаліста. У клініці “RecoDent” працюють вузькоспеціалізовані стоматологи, які володіють  методиками роботи з каналами будь-якої складності.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: