Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Керамічні брекети

Керамічні брекети – це сучасна ортопедична конструкція для виправлення прикусу та вирівнювання зубного ряду. Пацієнт відчуває мінімум дискомфорту при їхньому носінні, при цьому результат лікування максимально відповідає очікуванням. Відтінок кераміки підбирають максимально подібний до натуральних зубів, тому такі брекети виглядають набагато естетичніше за металеві. Однак, це лише одна відмінність керамічних брекетів від металевих. Принцип дії та вид фіксації у них такий самий.

Керамічні брекети складаються з

Замочків

їх виготовляють з напівпрозорої або матової кераміки. Замочок фіксується до кожного зуба стоматологічним клеєм.

Металевої дуги

покривається матеріалом під відтінок емалі. Силова дуга забезпечує необхідний натяг, в результаті якого і здійснюється вирівнювання зубного ряду

Лігатур

Круглі гумки або тонкі дротики, які фіксують дугу.

В стоматологічній клініці «RecoDent» встановлюють керамічні брекети таких видів:

Лігатурні.

Ортопедичні системи, в яких вирівнюючи дуга фіксується за допомогою лігатур (На початку ортодонтичного лікування лікар фіксує м’які гумки, періодично замінюючи їх на все більш жорсткі для посилення впливу системи). Ця система потребує частого відвідування стоматолога для регулювання натягнення конструкції. Недоліком лігатурних пластин є те, що між ними можуть накопичуватися дрібні шматочки їжі, провокуючи утворення твердого нальоту.

Самолігуючі.

В таких системах замість лігатур застосовуються спеціальні замочки. Самолігуючі конструкції забезпечують найбільш рівномірний розподіл тиску, а замочки, на відміну від лігатур, не натирають слизову ротової порожнини. Тому, в порівнянні з лігатурними, самолігуючі більш комфортні під час носіння. За такими системами легший догляд та вони не потребують частого відвідування стоматолога.

Як правило, різні типи виробів не мають суттєвих відмінностей щодо ефективності. Ключова різниця криється у зовнішньому вигляді, зручності та вартості.

Процес встановлення керамічних брекетів проходить у три етапи:

1

Діагностика.

На цьому етапі лікар діагностує причину виникнення проблеми та допомогає пацієнту зорієнтуватись з вибором ортопедичної системи 

2

Підготовчий етап.

В разі необхідності лікар може призначити лікування захворювань зубів та ясен.

3

Встановлення брекетів.

На основі проведених діагностичних досліджень виготовляється ортодонтичний апарат. За допомогою стоматологічного клею і замочків лікар кріпить пластини до кожного зуба, а потім ці пластинки об’єднуються дугою. 

Термін служби ортопедичної конструкції та ефективність лікування залежить від двох факторів:

Дуже часто коригуючи лікування лякає пацієнтів можливістю появи неприємних відчуттів та болю, а також непривабливим зовнішнім виглядом встановленої конструкції. Лікарі нашої клініки беруть до уваги всі вказані фактори та підбирають оптимальне рішення усунення проблеми з урахуванням індивідуальних параметрів клієнта, його побажань та фінансових можливостей. У стоматологічній клініці «RecoDent» клієнтам пропонується кваліфіковане лікування ортодонтичних проблем із застосуванням сучасних технологій та методів корекції. Наші послуги радують не лише якістю, а й доступною вартістю порівняно з конкурентними пропозиціями. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: