Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Лікування карієсу молочних зубів

Дитячий карієс може з’являтися в дітей будь-якого віку – як у малюка першого року життя, так і у дітей дошкільного та шкільного віку. Головною причиною виникнення карієсу є недостатність кальцію. Проте, до основної причини можна ще додати неправильне харчування та недотримання гігієни ротової порожнини. Якщо дитина вживає багато солодощів, п’є багато газованих напоїв, але у її раціоні недостатньо білка, фтору, вітамінів та мінералів, у роті легко утворюється зубний наліт. А якщо врахувати, що діти не надто ретельно чистять зуби, то з нальоту дуже швидко утворюються темні плями, а згодом і пошкодження емалі.

Багато батьків не водять свою дитину до стоматолога, оскільки вважають, що лікування молочних зубів не має особливого сенсу – вони все одно випадуть. Однак така думка є помилковою. Карієс молочних зубів потрібно лікувати обов’язково! Карієс – інфекційне захворювання. Якщо його ігнорувати і не лікувати, то постраждають і нові зубки, що вже прорізуються, і зачатки постійних зубів. 

Здорові молочні зуби потрібні дитині для:

Стадії розвитку карієсу молочних зубів:

1

Початкова стадія характеризується утворенням білих або жовтуватих плям на емалі зуба. Протікає безсимптомно. Виявляється лише при візуальному огляді ротової порожнини стоматологом.

2

Поверхневий карієс. Колір плям може змінитись на темно коричневий. При жуванні зуб може викликати больові відчуття, виникає реакція на холодну, солодку, кислу їжу.

3

Середній карієс. При огляді достатньо добре видно утворену каріозну порожнину. Болі та неприємні відчуття від зовнішніх подразників частішають.

4

Глибокий карієс. Інфекція вражає значну частину тканин зуба і може сягати його внутрішньої частини – пульпи. Дитина болісно реагує на кожен контакт з їжею. В деяких випадках може бути жар.

Відвідування будь-яких лікарів асоціюється у дітей з неприємними процедурами та викликає страх, тому потрібно починати водити дитину до професійних педіатрів та стоматологів якомога раніше.

У нашій клініці створено всі умови для того, щоб маленький пацієнт на прийомі у лікаря отримав лише позитивні емоції. 

Етапи лікування молочних зубів:

1

На першому етапі лікар проводить професійне чищення зуба та вводить анестезію, щоб лікування не завдавало неприємних відчуттів;

2

На другому етапі відбувається ізоляція робочого поля від слини, що виділяється, за допомогою латексної пластинки – кофердама. Потім лікар відкриває каріозну порожнину та видаляє уражені тканини зуба;

3

На третьому етапі лікар промиває очищену порожнину зуба антисептичними розчинами для запобігання розвитку вторинного карієсу;

4

На четвертому етапі відбувається підбір оптимального кольору пломби та пошарове нанесення пломбувального матеріалу. Після завершення – полірування поверхні коронки до гладкості.

В стоматологічній клініці «RecoDent» використовують високоякісні матеріали для пломбування зубів. Таким чином, встановлені пломби будуть стояти до природної зміни зубного ряду. За бажанням дитини, лікар може встановити пломби будь-якого кольору.

Карієс на початкових стадіях можливо лікувати без обточування зуба за допомогою системи ICON.  

Процедура займає близько 30 хвилин і включає такі етапи:

Таким чином уражена ділянка емалі повністю захищена від контактів з повітрям, водою та їжею, а отже бактерії на ньому не розмножуються. Емаль відновлюється і стає міцнішою.

Дитячі стоматологи клініки «RecoDent» регулярно проходять атестації та підвищення рівня майстерності та пропонують своїм пацієнтам сучасні методи лікування молочних зубів у дітей та якісні матеріали, що дозволяють зберегти зовнішній вигляд зубів та їх функціональність. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: