Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Протез бюгельний

Бюгельний протез відноситься до знімного протезування і являє собою збірну систему відновлення зубного ряду, яка кріпиться на здорових опорних зубах. Бюгельний протез складається з коронки, пластмасової основи під колір десни та металевої дуги, яка фіксує всі частини конструкції один з одним. Спираючись на зуби та ясна, металева дуга не тільки підтримує сусідні елементи, але й сприяє правильному розподілу навантаження, що особливо важливо при такому захворюванні, як пародонтоз. Правильно виготовлений протез практично не відчувається в роті і не викликає негативних реакцій та дискомфорту при носінні та може служити до 10 років. Бюгельний протез встановлюють як на передні, так і на жувальні зуби.

Бюгельне протезування застосовують в тому випадку, коли у пацієнта відсутні 4 і більше зубів в одному ряду, а імплантація або незнімне протезування з деяких причин неможливе. У стоматологічній клініці «Reco Dent» вам запропонують ефективний та безболісний метод протезування. Наші професіонали знають, як швидко відновити вашу усмішку і позбавити дискомфорту при прийомі їжі. 

Різновиди бюгельних протезів:

В залежності від типу кріплення, бюгельні протези бувають: 

На кламерах.

Протез кріпиться до опорних зубів за допомогою металевих гачків – кламерів. Це найпоширеніший різновид протезу, тому що він є відносно недорогим та надійним, однак кламери можуть бути помітні на опорних зубах, наприклад, при посмішці. 

На замках (на аттачменах).

Цей протез складається з двох частин, одна з яких кріпиться до обточених опорних зубів, а друга фіксується на ній за допомогою спеціальних замочків. Складна, але більш естетична конструкція. Замочок розташований з тильної сторони протеза, тому навіть при посмішці непомітний.

Телескопічні.

Протези на телескопічних коронках тримаються спеціальними ковпачками, встановленими на підготовлених опорних зубах. Таке кріплення надійне і непомітне, але сам протез стає практично незнімним.

Який тип протезу підійде саме Вам, визначає лікар під час огляду, враховуючи особливості порожнини рота, Ваші побажання та фінансові можливості. Наші лікарі встановлюють бюгельні протези всіх типів якісно та без неприємних наслідків. 

Етапи встановлення бюгельного протезу

1

На першому етапі складають план лікування, проводять діагностичні процедури та санацію ротової порожнини

2

На другому етапі підготовуються опорні елементи та знімають відбиток для майбутнього протезу

3

На третьому етапі зубний технік по відбитку виготовляє протез 

4

Четвертий етап – встановлення. Після примірки і, за необхідності, корекції, протез встановлюється в ротову порожнину пацієнта

Догляд за бюгельним протезом

Щоб протез прослужив Вам довго, стоматологи клініки «Reco Dent» радять дотримуватись певних правил догляду:

Отже, основа довговічної експлуатації бюгельного протезу – це контроль чистоти ротової порожнини. Категорично не рекомендується допускати утворення нальоту, адже це ідеальне середовище для розмноження бактерій, що призводить до розвитку запалень та захворювань.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: