Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Лінгвальні брекети

Однією з умов гарної посмішки є правильний прикус. Виправити дефекти зубного ряду допоможе лікар-ортодонт. Основним способом коригування прикусу є брекети. Необхідність використання брекетів може виникнути, як у дитини, так і у дорослого. Крім виправлення прикусу їх застосовують при скученості зубів (зуби розташовані дуже щільно, між ними застрягають залишки їжі, які складно видалити) та непропорційному розвитку щелепи (один або кілька зубів ростуть неправильно – висуваються, повертаються, або між зубами утворюються великі щілини)

Усі брекети можна розділити на два типи:

Вестибулярні.

Вестибулярні – це брекети які кріплятья до зовнішньої сторони зубів і помітні при посмішці та розмові. Вестибулярні брекети застосовують для виправлення широкого спектру аномалій зубного ряду за короткі терміни.

Лінгвальні брекети.

Лінгвальні брекети кріпляться з внутрішньої сторони зубів і тому лікування такими конструкціями взагалі не помітне для оточуючих. Такі системи застосовують для тих пацієнтів, для яких естетичні характеристики дуже важливі у процесі лікування.

Багато пацієнтів надають перевагу саме лінгвальним брекетам, так як процес коригування прикусу проходить непомітно. Але в період адаптації пацієнти стикаються з деякими проблемами: рясне слиновиділення та дискомфорт у роті (у випадку натирання язика застосовують спеціальні стоматологічні воски) та дефекти дикції, тому може знадобитися заняття з логопедом. Це пов’язано з тим, що щелепа пацієнта звикає до стороннього тіла в роті. 

Алгоритм встановлення лінгвальних брекетів:

1

Діагностика.

На першому етапі лікар робить огляд ротової порожнини і визначає метод лікування.

2

Підготовка.

На цьому етапі проводиться санація ротової порожнини та професійне чищення зубів.

3

Зняття відбитків.

Лікар робить відбитки спеціальною масою та передає їх в зуботехнічну лабораторію.

4

Встановлення.

Кожен зуб обробляється спеціальним розчином для зміцнення зубної емалі і покращення фіксації брекетів. Потім до кожного зуба кріпляться замочки і об’єднуються ортодонтичною дугою.

5

Закріплення результатів.

Після закінчення лікування брекетами, наші ортодонти радять ще деякий час носити капи для закріплення результатів і запобігання виникнення рецидивів.

Догляд за лінгвальними брекетами

Лікування лінгвальними брекетами потребує особливого догляду. У випадку встановлення вестибулярних систем легко помітити і видалити частинки їжі, що застрягли в них. З лінгвальними системами все складніше. Тому наші ортодонти радять придбати іригатор та набір йоржиків для щоденного ретельного очищення порожнини рота. Пацієнтам слід виключити зі свого раціону надто тверді та липкі продукти, надто гарячі чи холодні напої. Необхідно обов’язково відвідувати стоматолога для контролю процесу лікування та регулярного професійного чищення зубів.

При виборі цього методу лікування необхідно особливо уважно підходити до вибору лікаря, оскільки встановлення та обслуговування лінгвальної системи — досить складний і трудомісткий процес.

Встановлення лінгвальних брекетів – процедура дещо складніша, ніж встановлення вестибулярних і потребує певних знань та навичок. Ортодонти клініки «RecoDent» володіють високою кваліфікацією та багатим досвідом лікування зубів. В процесі лікування використовують сучасне обладнання та надійні матеріали. Наші лікарі запропонують Вам лінгвальну систему на будь-який бюджет без втрати якості лікування.

Встановивши лінгвальні брекети в стоматологічній клініці «RecoDent», ви можете бути впевнені, що через деякий час ваша усмішка виглядатиме так, як на фото голлівудських зірок.

Зверніть увагу, що вартість встановлення лінгвальних систем в клініці «RecoDent» є конкурентоспроможною, а якість робіт – найвищою.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: