Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Протез акрил

Здорові зуби та гарна усмішка – важлива складова комфортного життя кожної людини. Завдяки сучасним технологіям проблему відсутності зубів можна вирішити якісними та відносно недорогими методами відновлення зубного  ряду. Акриловий протез являє собою знімну ортопедичну конструкцію, яка складається з акрилової основи-базису та надійно закріплених на ній коронках – штучних зубах. Протез із акрилу встановлюють навіть дітям (у випадку ранньої втрати молочних зубів для запобігання аномаліям прикусу), отже він повністю безпечний, не викликає алергічних реакцій,  має невелику вагу і тому майже не відчувається на деснах. Водночас акриловий протез відрізняється міцністю та здатний витримати навіть досить серйозне навантаження, з ним можна не боятися, що від твердої їжі виріб трісне. Такі особливості дозволяють встановлювати акриловий протез як для заміни частини зубів, так і всіх. При встановленні акрилового протезу на нижню щелепу, виріб кріпиться до десни, на верхню щелепу – методом присмоктування: спеціально створюється тиск, під яким встановлюють конструкцію. 

За призначенням ортопедичні конструкції з акрилу можуть бути:

Повні

Повний акриловий протез встановлюється людям з повною відсутністю зубів (адентії), або коли наявні в пацієнта зуби пролікувати неможливо. Кріпляться в ротовій порожнині за рахунок ефекту присмоктування до піднебіння. Для додаткової фіксації можна використовувати спеціальний гель.

Часткові

Часткові акрилові протези відновлюють один або декілька поруч відсутніх зубів в ряду. В основному часткові акрилові протези застосовують, як тимчасові ортопедичні конструкції перед проведенням імплантації. Дітям такий протез встановлюють при ранній втраті молочних зубів для запобігання аномалій прикусу. Також такі конструкції можуть бути альтернативним методом незнімному протезуванню або імплантації при наявності протипоказань, або обмежених фінансових можливостях пацієнта. Частковий акриловий протез фіксується на кламерах , аттачменах або телескопічним методом.

Імеддіат протез «Метелик»

Імеддіат протез «Метелик» встановлюється при відсутності 1-2 зубів. Це тимчасовий протез, який встановлюють перед проведення імплантації або встановлення постійних коронок для усунення просвітів зубного ряду.

Виготовлення акрилового протезу відбувається у 4 етапи:

1

Діагностика

Лікар проводить огляд пацієнта, підбирає оптимальний метод протезування. Для якісної діагностики стану пацієнта, необхідно проведення рентгенографії.

2

Моделювання

Лікар знімає відбиток щелепи пацієнта і разом з панорамним рентген-знімком передає в зуботехнічну лабораторію для виготовлення протезу. 

3

Примірка

Коли протез буде готовий, лікар запрошує пацієнта на примірку. Спочатку протез буде відчуватись в ротовій порожнині, як чужорідний предмет, до нього потрібно звикнути. 

4

Корекція

Якщо через декілька днів носіння протез завдає незручностей, пацієнт може звернутись до лікаря для корекції. 

Наші лікарі надають кваліфіковану допомогу пацієнтам та роблять все для того, щоб процес протезування не приносив дискомфорту від маніпуляцій, що проводяться. 

Догляд за акриловим протезом

Акрил – матеріал з пористою структурою, тому за протезом з акрилу потрібен ретельний догляд. Після виготовлення та встановлення акрилового протезу, стоматологи клініки «Reco Dent» дадуть рекомендації по догляду за ним: 

При правильному догляді акриловий протез може служити до 5 років.

Багаторічний досвід роботи та технічне оснащення клініки «Reco Dent» дозволяє якісно виготовити та встановити будь-який акриловий протез. Вони проаналізують Вашу ситуацію та порадять  оптимальний варіант відновлення зубного ряду. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: