Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Трейнери для зубів

Трейнери являють собою ортодонтичний знімний апарат виготовлений з гіпоалергенного матеріалу (поліуретану або силікону) та складається з дуг для зубних рядів з виїмками під окремі зуби, язичка, який коригує положення язика та губного бампера. В залежності від показань можуть бути різної степені жорсткості. За допомогою трейнерів можна коригувати не тільки дефекти прикусу, але й виправити положення язика в ротовій порожнині, змусити функціонувати м’язовий апарат обличчя та щелепи належним чином. Особливістю таких систем є те, що вони не виготовляються по індивідуальних розмірах.

Трейнери виготовляються в декількох розмірах і швидко підбираються лікарем для кожного пацієнта. Вони швидко адаптуються до будь-якої форми зубного ряду, що скорочує час звикання до них. Трейнери не потрібно носити постійно. Для ефективного лікування їх одягають на ніч та на 2-3 години вдень. Тривалість лікування призначає лікар ортодонт, зазвичай це 11-12 місяців. Не варто забувати, що під час лікування такими системами важливо регулярно відвідувати стоматолога.

Однак не всі патології піддаються корекції за допомогою даних апаратів. За допомогою трейнерів можна виправити невеликі дефекти зубного ряду, а лікування може бути дещо триваліше, ніж застосування інших ортопедичних систем. Стоматологи клініки «RecoDent» підберуть правильний двосторонній ортодонтичний щелепний апарат, допоможуть з правильною установкою, уважно стежитимуть за перебігом лікування, динамікою змін та зможуть своєчасно коригувати його в разі необхідності.

Різновиди трейнерів

Трейнери за ступенем жорсткості поділяють на: м’які, середньої жорсткості та жорсткі. Корегуюче лікування починається з м’яких трейнерів, а більш жорсткі застосовують для закріплення результатів. 

За призначенням розрізняють

Для дітей.

Застосовують для дітей у віці 6-10 років для коригування неправильного прикусу, порушенні дихання носом, звуженні зубного ряду, при підвищеному тонусі скронево-щелепного суглоба.

Для дорослих.

Позбавляє шепелявості, коригує форму губ та знижує тонус лицьових м’язів. За допомогою збільшених бічних країв знімають болючість скронево-щелепного суглоба.

Під брекети.

Застосовуються разом з незнімними ортопедичними системами для посилення ефективності корегую чого лікування в складних випадках. Таке поєднання скорочує терміни лікування на 20%

Фінішні.

Застосовують після лікування брекет-системами для закріплення результату. Крім того, ретейнери допомагають підкоригувати стан зубів, якщо брекети були встановлені неправильно.

В порівнянні з брекетами, догляд за трейнерами досить простий:

Ортодонти стоматологічної клініки «RecoDent» рекомендують застосовувати трейнери не тільки для корекції прикусу, але й з метою профілактики при появі перших ознак порушень розвитку зубощелепного апарату.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: