Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Сапфірові брекети

Красива посмішка – важлива складова бездоганного образу кожної людини, тому навіть у зрілому віці пацієнти звертаються в нашу клініку для виправлення зубного ряду. Але не всім до вподоби вигляд брекетів на власних зубах. В таких випадках стоматологи клініки «RecoDent» рекомендують встановити сапфірові брекети. Сапфірові брекети – це естетична ортопедична система для вирівнювання зубів, яка практично не помітна на зубах, а при попаданні на неї сонячного світла – красиво переливається. Тому сапфірові брекети стануть справжньою прикрасою вашої посмішки під час лікування. Для виготовлення таких брекетів використовують штучні сапфіри прозорого кольору, які вирощують в лабораторії. Медичні сапфіри досить міцні та гіпоалергенні.

Сапфірові брекет системи складаються з сапфірових пластинок, об’єднуючої їх металевої дуги та кріплення. Для більш естетичного вигляду, металеву дугу виготовляють зі спеціального білого металу, або роблять напилення в тон емалі, тоді такі системи стають справжніми «невидимками». 

Кріплення на сапфірових брекетах може бути двох видів

Лігатури.

Кріплення за допомогою резинок або міні дротиків, які утримують пластинки на металевій дузі.

Замочки.

Ці елементи кріплення мають більший розмір і можуть травмувати слизові тканини ротової порожнини. 

Незважаючи на відмінність у цих конструкціях, принцип їх дії однаковий: металева дуга тисне на зуби і вони стають у потрібне положення.  

Встановлення сапфірових брекетів проходить у декілька етапів

Важливо! Перед встановленням сапфірових брекетів необхідно провести процедуру відбілювання зубів, оскільки на пожовклій зубній емалі прозорі сапфірові пластини будуть мати неестетичний вигляд. 

1

Огляд та підготовка.

На цьому етапі ортодонт проводить огляд ротової порожнини пацієнта, вивчає будову зубів і ступінь викривлення, виявляє протипоказання.

2

Виготовлення.

Процедура проходить шляхом віртуального моделювання ортодонтичної конструкції. На основі віртуальної моделі роблять готовий виріб.

3

Огляд та підготовка.

Встановлення.

Після виготовлення конструкцій, лікар встановлює брекет-систему. На підготовлений зуб приклеює пластинку та об’єднує металевою дугою. У міру того, як зубний ряд випрямляється, ортодонт поправляє дугу. Зазвичай це робиться раз на 2-3 місяці.

Після встановлення брекетів,  лікар погоджує з пацієнтом графік візитів у клініку та пояснює правила догляду за ротовою порожниною в період носіння апарату.

Після зняття брекетів лікар може призначити ще носіння спеціальних трейнерів для закріплення результату і виключення рецидивів. Термін носіння трейнерів лікар визначає в кожному випадку окремо.

Догляд за сапфіровими брекетами нічим не відрізняється від догляду за металевими.

Якщо хочете отримати гарну усмішку, не вдаючись до помітних металевих брекетів, звертайтеся до клініки «RecoDent». Наші спеціалісти підберуть оптимальну ортодонтичну систему для виправлення прикусу та запропонують різні варіанти лікування, враховуючи ваші побажання та особливості стоматологічного дефекту. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: