Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Керамічні вініри

Керамічні вініри являють собою тонкі пластини з кераміки, які встановлюють з зовнішньої сторони зуба для усунення естетичних дефектів (сколи, тріщини, потемніння емалі, пломби на фронтальній стороні передніх зубів).  Така технологія дозволяє швидко відновити красиву посмішку навіть з великими дефектами.  Керамічні вініри це чудовий спосіб отримати «голлівудську посмішку», адже ніякими іншими процедурами домогтися такого результату неможливо.

Встановлення вінірів не потребує видалення зубного нерва, чи сильного обточування зуба. Найчастіше вініри встановлюють на передні зуби в зоні посмішки. Професійно встановлені вініри нічим не відрізняються від власних зубів. В стоматологічній клініці «RecoDent» встановлення вінірів виконують досвідчені фахівці, які гарантують якість роботи.

Переваги керамічних вінірів:

Є три типи керамічних вінірів:

Фарфорові вініри.

Ми пропонуємо нашим клієнтам  фарфорові накладки фірми Emax. Для їх виготовлення використовується матеріал, який пропускає світло так само, як зубна емаль, тому естетично вони нічим не відрізняються від натуральних зубів

Вініри з діоксиду цирконію.

Ці накладки покриті тонким шаром фарфору, який забезпечує необхідну ступінь гладкості зубної накладки. Такі вініри мають оптимальне співвідношення міцності та естетичних якостей при доступній вартості. 

Ультраніри.

Цей вид вінірів характеризується надтонкими пластинками. Їх встановлюють при мінімальній обробці зубної емалі, або й взагалі без препарування зуба. Вони можуть використовуватися лише при збереженні природного кольору емалі, а також ідеальному прикусі. 

Процес реставрації зубного ряду за допомогою вінірів проходить у декілька етапів:

1

Консультація лікаря.

На цьому етапі лікар дає рекомендації щодо усунення дефектів зубного ряду та проводить комп’ютерне моделювання посмішки пацієнта. 

2

Підготовка.

На цьому етапі за необхідності проводиться санація та професійна гігієна ротової порожнини для точного визначення кольору накладки.

3

Обробка емалі.

Лікар знімає верхній шар емалі для забезпечення надійного кріплення накладок.

4

Зняття відтиску.

За допомогою оптичного сканера лікар робить цифровий відбиток зубів, на основі якого виготовлятимуться вініри.

5

Встановлення тимчасових накладок.

Їх встановлюють для захисту обточених зубів поки вініри виготовлятимуться в зуботехнічній лабораторії. 

6

Встановлення.

За допомогою стоматологічного цементу, готові накладки приклеюють до передньої частини зубів. 

Догляд за керамічними вінірами

Слід пам’ятати, що після встановлення вінірів, зняти їх уже буде не можливо, оскільки при їх встановленні обточується зубна емаль. Якщо вінір зламається, неодмінно потрібно буде встановити новий.

Середній термін служби керамічних вінірів становить 10-15 років. При цьому важливу роль відіграє якість встановленої кераміки та дотримання рекомендацій лікаря щодо догляду за керамічними вінірами. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: