Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Ін’єкції гіалуронової кислоти в ясна

Гіалуронова кислота –це природна біологічна речовина, яка входить до складу епітеліальної, нервової та сполучної тканини. Основним завданням гіалуронової кислоти в організмі – це підтримка водного балансу всіх тканин організму, збереження молодості, відновлення та регенерації шкіри. Проте, з роками кількість гіалуронової кислоти в організмі значно зменшується. Це негативно впливає на стан волосся, шкіри, слизових оболонок. Для відновлення кількості цього важливого компоненту в організмі застосовують ін’єкції синтезованої гіалуронової кислоти. За своїм складом вона максимально схожа з природною, тому алергічні реакції або відторгнення є мінімальними. Головною перевагою лікування є його повна безпека, а також відсутність протипоказань.

В стоматології також застосовують ін’єкції гіалуронової кислоти в ясна.  За допомогою таких значно покращується мікроциркуляція в яснах, зникає біль та кровоточивість, прискорюється регенерація клітин ясен, ясна набувають здорового вигляду. 

Процедури, в яких застосовують ін’єкції гіалуронової кислоти:

Мезотерапія ясен

Мезотерапія ясен –це введення гіалуронової кислоти невеликими дозами для запобігання захворювань, викликаних запальними захворюваннями ясен. Всього одна процедура в пів року дає можливість зупинити запальні процеси пародонта на початкових стадіях. 

Біоревіталізація

Біоревіталізація – це ін’єкція, яка включає в себе окрім гіалуронової кислоти, комплекс вітамінів та мікроелементів, що дає потужне омолодження ясен, інтенсивне зволоження та живлення тканин. 

Біорепарація

Біорепарація застосовується для ущільнення тканин пародонту при в’ялості слизової. Для цього вводять препарат гіалуронової кислоти вищої щільності та концентрації.

Ми рекомендуємо звертатись в клініку «Recodent» одразу після виявлення перших симптомів захворювання: кровоточивість ясен, неприємні відчуття при прийомі іжі, відчуття печіння або різі в яснах

Як підготуватися до процедури?

Щоб лікування гіалуроновою кислотою було ефективним, спочатку проводять діагностику для визначення походження запального процесу ясен. Наступним обов’язковим кроком є комплексна гігієна порожнини рота. Оскільки ефективне лікування неможливе без видалення нальоту та зубного каменю. Варто відмітити, що даний метод  є ефективним в комплексному лікуванні ясен. Якщо окрім ін’єкцій гіалуронової кислоти, ви більше не проводите ніяких процедур для лікування захворювання, ефект буде мало ефективним і мати тимчасовий ефект. 

Рекомендації після введення ін'єкції

Під час введення ін’єкції, слизова десни дещо травмується і на місці уколу може виникати невеликий набряк та болючість, тому після проведення процедури протягом декількох днів рекомендується чищення зубів м’якою щіткою. Крім того рекомендується споживати їжу кімнатної температури, щоб уникнути переохолодження та перегрівання ясен. На 7-10 днів необхідно відмовитись від походу в лазню та сауну , а також від алкоголю та куріння.

Для ефективного лікування захворювання ясен звертайтесь в стоматологічну клініку «Recodent». Спеціалісти нашої клініки відзначають чудові результати після застосування гіалуронової кислоти. Так, вже після першої процедури спостерігається відсутність рецидиву протягом року навіть важких форм пародонтозу. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду