Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Металеві брекети

Для виправлення прикусу в стоматологічній клініці «RecoDent» застосовують металеві брекети– це незнімна ортодонтична конструкція направлена на виправлення прикусу та дефектів зубного ряду. Вони виготовляються зі сплаву нікелю та титану, тому вони досить міцні. Металева брекет-система призначена для застосування при будь-яких аномаліях прикусу, незалежно від їхньої форми та ступеня виразності. 

Металеві брекети класифікують за способом встановлення

Вестибулярні.

Кріпляться на зовнішній стороні зубів, при посмішці помітні для оточуючих.

Лінгвальні.

Кріпляться з внутрішньої сторони зубів. Вони непомітні для оточуючих, але в процесі носки можуть травмувати язик.

За типом конструкції металеві брекети поділяють на

Лігатурні.

Дуга з’єднується з брекетом за допомогою лігатур-еластичних кілець. Еластичні лігатури часто злітають та рвуться. Термін лікування лігатурними системами більш тривалий та потребує більше візитів до стоматолога. 

Самолігуюючі.

Конструкції зі спеціальним замковим механізмом для кріплення дуги. Самолігуючі замки бувають активними (притискають дріт до пазу брекету) і пасивними (не чинять тиску). Самолігуючі конструкції зручніші у використанні та зменшують кількість візитів до стоматолога.

В стоматологічній клініці «RecoDent» встановлюють усі ці види металевих брекетів. Під час огляду лікар порадить Вам оптимальну брекет-систему виходячи з клінічної картини та побажань пацієнта. 

Встановлення металевих брекетів

Перед встановленням металевих брекетів, як і перед встановленням інших ортодонтичних конструкцій, необхідно провести апаратну діагностику для точного виявлення проблемних місць і складання індивідуального плану лікування. Обов’язковим етапом є проведення санації ротової порожнини (лікування зубів та ясен, професійне чищення для усунення твердих та м’яких відкладень з усіх зубних поверхонь) для того, щоб попередити можливі захворювання зубів та ясен під час лікування брекет-системами.  Це обумовлено тим, що лікування зубів під час носіння незнімних ортодонтичних конструкцій досить складне і не завжди ефективне. 

Як відбувається встановлення металевих брекетів?

1

Лікар обробляє поверхню зуба розчином , який укріплює емаль та сприяє кращій фіксації замочків.

2

За допомогою стоматологічного клею, лікар фіксує замочок до кожного зуба.

3

З’єднання замочків ортодонтичною дугою та фіксація дуги лігатурами (для лігатурних конструкцій) або за допомогою спеціальних пазів у самих брекетах (для самолігуючих).

Термін лікування, в середньому, складає 1-2 роки. При встановленні лігатурних брекет-систем необхідно кожні 4 тижні відвідувати ортодонта для корекції та заміни лігатур. При встановленні самолігуючих конструкції відвідувати лікаря потрібно буде кожні 7-8 тижнів.

Догляд за металевими брекетами

Окрім стандартного чищення зубів двічі на день, процес догляду за металевими брекетами включає в себе застосування спеціальних гігієнічних пристроїв (щітки, йоржики, іригатор, зубна нитка). Також періодично потрібно звертатись до лікаря для професійної чистки зубів, брекет-система такій процедурі не заважає. У харчуванні також є деякі обмеження: потрібно відмовитись від продуктів, які можуть «зірвати» замочок із зуба або намертво застрягти між дугою та зубною поверхнею (горіхи, насіння, сухарики, чіпси, а також клейкі та тягучі цукерки).

Після встановлення брекет-системи наш лікар-ортодонт розповість про всі нюанси догляду за брекетами та допоможе підібрати щітки та іригатор.

В стоматологічній клініці «RecoDent» працюють досвідчені ортодонти, які застосовують самі сучасні та ефективні методи виправлення прикусу, тому Ви здобудете бездоганну посмішку, про яку завжди мріяли. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: