Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Самолігуючі керамічні брекети

Встановлення брекетів потрібне не тільки для вирівнювання зубів. Виправляючи прикус, брекет-системи запобігають розвитку захворювань зубів та ясен, оскільки ретельно стежити за гігієною ротової порожнини з рівними зубами стає набагато простіше.

Керамічні брекети являють собою незнімну ортодонтичну конструкцію, яка кріпиться до зубів композитними матеріалами. Керамічні брекети – це чудова альтернатива металевим брекетам та найбажаніша конструкція для вирівнювання зубів серед пацієнтів. За допомогою керамічних брекетів можна вирішити проблеми з прикусом не відмовляючись від красивої посмішки. Колір керамічних брекетів максимально точно підбирають під колір натуральних зубів, тому лікування такими системами не завдасть Вам естетичного дискомфорту. Існують конструкції брекети із білою дугою, коли метал покривається емаллю. Естетичні переваги керамічних брекетів дають можливість збільшити термін лікування, оскільки пацієнти погоджуються їх носити довше, ніж металеві.

Самолігуючі керамічні брекети – комфортний та ефективний спосіб виправлення прикусу. Ці брекет-системи з’явились не так давно і вважаються відносно новою, вдосконаленою та ефективною конструкцією в порівнянні з лігатурними системами. В конструкції керамічних брекетів не передбачено лігатур (дротів чи еластичних кілець), яким властиво розтягуватись. Тому раз на місяць доводиться відвідувати ортодонта для корекції сили натягу дуги і заміни лігатур, що вийшли з ладу. Замочки фіксуються на дузі за допомогою кліпс-фіксаторів. Встановивши безлігатурні брекети, ви набагато рідше відвідуватимете ортодонта, адже елементи системи не вимагають заміни і регулярної корекції.

Самолігуючі ортодонтичні конструкції мають такі переваги:

Самолігуюі керамічні брекети встановлюють у декілька етапів:

1

Діагностика та визначення плану лікування.

Проводиться дослідження зубощелепної системи та визначається обсяг робіт, приблизні строки носіння брекетів.

2

Санація ротової порожнини.

Для запобігання псування зубної емалі та запалення ясен необхідно видалити всі вогнищща запалень та провести професійне чищення зубів. 

3

Зняття відбитків.

Відбитки передаються в зуботенічну лабораторію для створення діагностичних моделей. Складається план лікування.

4

Встановлення брекетів.

Лікар обробляє кожен зуб спеціальним розчином для зміцнення емалі та фіксує замочки. Потім у пазах замочків фіксується дуга.

Терміни лікування лінгвальними брекетами

Відвідувати лікаря для корекції системи необхідно 1 раз в 2-3 місяці. Термін лікування самолігуючими керамічними брекетами визначається індивідуально в кожному конкретному випадку. Для запобігання переміщенню зубів у вихідне положення після зняття системи, лікарі клініки «RecoDent» рекомендують пацієнтам протягом 2-3 років носити знімну ретенційну каппу або незнімний ретейнер.

В стоматологічній клініці «RecoDent» працює злагоджений колектив стоматологів та ортодонтів з великим клінічним досвідом та професійним навиками коригування прикусу різного ступеня складності.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: