Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Лікування пародонтозу, пародонтиту

Пародонтологія – це напрямок у сучасній стоматології, націленої на лікування ясен та навколишніх тканин зуб. Якщо раніше цю проблему ніхто серйозно не розглядав, то зараз пародонтологія послуги стала дуже затребуваною. Кровоточивість ясен – це перший показник того, що потрібне професійне лікування. Причому затягувати не варто, тому що можна втратити здорові зуби.

В яких ситуаціях потрібна сучасна пародонтологія

Багато серйозних захворювань можна було б запобігти, якби всі люди набагато більше уваги приділяли поточному стану ротової порожнини. Сучасна пародонтологія стає актуальною у таких ситуаціях:

Якщо присутні подібні симптоми, терміново потрібно відвідати клініку, щоб лікар негайно виконав необхідне лікування.

Пародонтологія включає три найбільш поширені захворювання:

Гінгивіт.

Запалення тканин, контактуючих із зубом. Найбільш поширена проблема, пов’язана з тим, що багато хто погано доглядає ротову порожнину. Якщо не робити жодних дій, то вже незабаром з’явиться пародонтит.

Пародонтит.

Ключовий показник – це утворення пародонтальної кишені. Захворювання призводить до того, що вже за деякий час можна втратити зуб. Зараз пародонтологія лікування настільки ефективне, що після перших процедур пародонтит повністю відступає.

Парадонтоз.

Найнебезпечніше захворювання, оскільки часто протікає без симптомів. Однак наслідки найгірші, відбуваються серйозні проблеми в тканинах. Саме тому потрібна своєчасна пародонтологія. Поточні методи та технології дозволяють швидко локалізувати захворювання та повністю вилікувати тканини та зуби.

Прайс на послуги парадонтології клініки RecoDent

Вид робітВартість, грн.
Пародонтологія
Плазмотерапія (зміцнення ясен)1 щелепа 1500 грн.

2 щелепи-2600 грн.
Пародонтологічна чистка кюретами Грейс900 грн (1 сегмент)
Шинування 3 зубів із використанням фотополімерної шини800-1450 грн.
Лікувальна пов'язка на 1 щелепу450 грн.
Ін'єкції препаратами гіалуронової кислоти в ясна
Комплексна стабілізація при парадонтозному лікуванні гіалуронової кислоти6000 грн.
Корекція контуру міжзубних сосочків ін'єкціями гіалуронової кислоти6000 грн.
Корекція рецесій ясен6000 грн.
Корекція гінгівальної посмішки6000 грн.
Механічна обробка 1к/к80 грн.

Профілактика та професійна стоматологія парадонтологія

Щоб виключити захворювання, потрібна постійна гігієна ротової порожнини. Також обов’язково раз на півроку професійна стоматологія – пародонтологія. Фахівець проведе комплексне чищення зубів, тим самим прибере всі небезпечні елементи та можливе захворювання ясен.
Якщо потрібно якісна пародонтологія Київ, записатися на прийом варто в клініку RecoDent. Тут працюють кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід. Вони мають найсучасніші методики лікування, що дозволяє швидко справлятися з будь-якими захворюваннями. Так, зараз у клініці пропонується сучасна профілактична процедура плазмоліфтингу пародонтологія. З її допомогою прибирають хворобливі відчуття, забираються кровотечі, загоюються рани, забирається неприємний запах.
Стоматологія RecoDent вирізняється найсучаснішим оснащенням, а також максимально доступною вартістю на всі послуги. Якщо цікавить детальна інформація, запишіться на прийом. Лікар проведе огляд, повідомить пародонтологія ціни та необхідні процедури. Кожен випадок вирізняється своїми особливостями, тому всім пацієнтів розробляється індивідуальне лікування. Такий підхід дозволяє в найкоротші терміни досягти максимального ефекту.
Список послуг у клініці великий. Вже зараз доступна парадна пародонтологія, що дозволяє швидко мати красиву посмішку. Зв’яжіться з нашими менеджерами та запишіться на прийом до фахівця.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: