Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети – комфортний та ефективний спосіб виправлення прикусу. Головною відмінністю брекет-систем є відсутність замків (лігатур) та вільне ковзання дуги в пазах. Менш масивні, зручніші порівняно з класичними лігатурними, не вимагають частого відвідування лікаря та забезпечують безболісне, плавне, при цьому постійне та точне пересування зубів. Через відсутність громіздких лігатур, пацієнт швидше до них звикає, а процес лікування проходить комфортніше.

Догляд за самолігуючими системами набагато простіший, оскільки в них менше застряє їжа і гігієна вимагає менше зусиль. Самолігуючі брекети не потребують частого відвідування стоматолога, достатньо 1 візиту на 3-4 місяці.

В стоматологічній клініці «RecoDent» встановлюють такі типи самолігуючих брекетів:

Металеві.

Виготовляються з якісної медичної сталі, тому не окисляються, з часом не змінюють свого кольору та не ломаються. Застосування металевих брекетів дозволяює уникнути хірургічного втручання навіть у складних випадках. Єдиними недоліком цих систем є їх помітність на зубах, але завдяки компактним розмірам та відсутності лігатур, виглядають акуратно.

Керамічні.

Пластинки виготовляються з кераміки, яка по кольору максимально підходить до натуральних зубів, тому такі системи менш помітні на зубах. На металеві дуги можна наносити покриття в тон зубної емалі, тоді такі системи стають справжніми «нивидимками». Матеріали повністю гіпоалергенні, тому підходять пацієнтам, у яких алергія на метал.

Сапфірові.

Такі брекети виготовляються із штучних сапфірів, вирощених в лабораторії. Сапфірові брекети практично не помітні на зубах, а при попаданні на них сонячного світла – красиво переливаються. Тому сапфірові брекети стануть справжньою прикрасою вашої посмішки під час лікування. Вони досить міцні та гіпоалергенні.

Етапи встановлення самолігуючих брекетів:

1

Діагностика.

На цьому етапі лікар проводить дослідження зубно-щелепної системи та визначається обсяг робіт для коригування проблеми. Проводиться санація ротової порожнини та професійне чищення зубів.

2

Зняття відбитка.

Відбитки передаються в зуботехнічну лабораторію для створення діагностичних моделей, обчислення траєкторії та відстані переміщення зубів.

3

Встановлення брекетів.

За допомогою спеціального стоматологічного клею на оброблений зуб кріпляться пластини-основи із замочком. Після встановлення в пазах замочків фіксується металева дуга.

4

Носіння.

Для корекції системи необхідно відвідувати ортодонта 1 раз в 3 місяці. Термін носіння залежить від клінічної ситуації і для кожного пацієнта різний. В середньому це 1-2 роки.

Після зняття брекетів для закріплення результатів і виключення рецидиву лікар може призначити носіння капп або трейнерів.

Догляд за самолігуючими брекетами

Дуже важливо в період носіння брекетів ретельно доглядати за ротовою порожниною. Після кожного прийому їжі необхідно чистити зуби. Найкраще користуватися спеціальними щітками з U-подібною щетиною, йоржиками, суперфлосом (особливою ниткою, якою зручно прочищати конструкції), іригатором. Що стосується харчування, то тут також є деякі обмеження: необхідно відмовитись від надто гарячої та холодної їжі,  надто твердих (сухарики, горіхи, чіпси) та липких продуктів (іриски нуга).

В стоматологічній клініці «RecoDent» ви можете пройти лікування із застосуванням сучасних самолігуючих брекетів. В нас створені всі необхідні умови для ефективного виправлення прикусу та вирішення інших стоматологічних проблем.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: