Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Видалення зуба мудрості ретинованого

Ретинований зуб мудрості – це зуб, який повністю або частково знаходиться всередині десни. Ретинований зуб є осередком виникнення інфекції та вражається карієсом не тільки сам, а й інфікує сусідній зуб. Непрорізана «вісімка» може чинити тиск на коріння сусіднього зуба, в результаті виникає карієс кореню цього зуба. Біль у вусі, біль при ковтанні, збільшення лімфатичних вузлів, утворення кісти – це можливі ускладнення. В таких випадках ретинований зуб підлягає видаленню.

Умовно ретинований зуб можно розділити на дві групи:

Повне покриття

При цьому зуб повністю захований у десну. Виявити запальні процеси на ранніх стадіях проблематично

Часткове покриття

Десна частково прикриває «вісімку», утворюється каптур. В ньому розвивається патогенна флора, накопичуються бактерії. Це може викликати запальні процеси в м’яких тканинах ротової порожнини

Існує думка, що видалення ретинованого зуба мудрості – дуже важка та болісна процедура. Однак, якщо операцію виконує досвідчений лікар, застосовуючи сучасне обладнання і правильно введена якісна анестезія – неприємні відчуття зводяться нанівець. Стоматологи клініки «RecoDent» досягають повного знеболення навіть при гнійних запаленнях. А для зменшення неприємних відчуттів під час введення ін’єкції, ми використовуємо додатково ще аплікаційну анестезію.

Процес видалення ретинованого зуба мудрості:

Після видалення зуба ще декілька днів у пацієнта можуть спостерігатись такі симптоми як:

Набряк оперованого місця, поява гематом в області видаленого зуба. Це реакція на хірургічне втручання. Як правило, набряк спадає на 4-5 добу

Підвищення температури до 38°С, утруднене або болюче відкривання рота, неприємний запах з рота – все це є також допустимим

Тимчасове оніміння тканин навколо місця видалення зуба, оніміння язика, зниження чутливості шкіри обличчя

Дотримуючись всіх рекомендацій  стоматолога-хірурга, ви зможете істотно скоротити термін реабілітації і швидко повернутися до звичного способу життя. Після видалення зуба, необхідно ще раз пройти контрольну рентгенографію для впевненості, що в десні не залишилось залишків коренів. 

Для максимально швидкого і безболісного загоювання рани без ускладнень пацієнту необхідно дотримуватись певних нескладних правил:

Реабілітація після видалення ретинованого зуба мудрості:

Видалення ретинованого зуба потребує високої кваліфікації лікаря. У стоматологічній клініці «RecoDent» процедуру проводять хірурги з багаторічним досвідом – фахівці у видаленні складних зубів.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: