Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Протезування зубів

Протезування зубів у стоматології – це затребувана послуга, за допомогою якої можна відновити тканини зуба, замістити втрачені зуби та отримати бездоганну гарну усмішку. Сьогодні можливості протезування досить широкі, а для лікування використовуються сучасні матеріали, що дозволяють досягти максимального результату.

Протезування зубів у сучасній стоматології

Кожна людина хоч раз у житті стикається із ситуацією, коли необхідне відновлення зруйнованих та втрачених зубів. Однак якщо зуб втрачено і при посмішці чи розмові цей дефект не помітний, то питання необхідності протезування, як правило, не виникає. У цьому випадку достатньо консультації фахівця, який після ретельної діагностики порожнини рота скаже, чи потрібне недороге протезування зубів у Києві.
Основна мета протезування – відновлення функції як втраченого зуба, так і всього жувального апарату. У дорослої людини чимала кількість зубів, але, незважаючи на це, іноді втрата навіть одного зуба може стати причиною пробоєм з ротової порожнини або навіть травної системи. Вирішити цю проблему можна за допомогою протезування у клініці «Реко Дент».
Протезування зубів повне чи часткове – це, передусім, комплексне лікування, що включає санацію зубощелепної системи. Якщо у пацієнта виявлено запалення ясен, карієс чи інші процеси, які у тканинах зуба, потрібне грамотне лікування, спрямоване усунення патологій. Висококваліфіковані фахівці проведуть діагностику і тільки після цього у доступній для вас формі розкажуть про необхідність тієї чи іншої процедури. Якщо вам показано протезування, то визначать, який метод і матеріал для протеза буде найбільш ефективним.
Коли зубощелепна система буде здоровою, досвідчені лікарі за допомогою найкращих матеріалів та сучасних технологій проведуть протезування зубів ціни Україна цілком прийнятні.

У стоматологічній клініці «Реко Дент» (Київ) доступні найкращі методи протезування:

Сказати, який метод протезування краще, може лише фахівець після обстеження ротової порожнини. Це залежить від масштабу проблеми, показань, загального стану здоров’я пацієнта, а також його фінансових можливостей.
Кожен пацієнт хоче, щоб протезування було виконано професійно і при цьому ціна протезування зубів була невисока. Саме тому так важливо звернутися до грамотного фахівця до клініки з найкращим сучасним обладнанням та якісними матеріалами. Всі лікарі «Реко Дент» мають великий професійний досвід та виконають якісне протезування зубів Київ ціни будуть цілком доступними.

За допомогою протезування у клініці «Реко Дент» можливо:

Крім цього, протезування допоможе усунути певні патології в м’язово-суглобовому апараті.

Недороге протезування зубів у Києві

Красива біла посмішка є невід’ємною складовою образу сучасної успішної людини і часто приваблює оточуючих. Сьогодні за допомогою технологій та сучасних матеріалів є можливість наблизити посмішку до ідеальної.
Стоматологія від «Реко Дент» вже багато років надає клієнтам найкращі методи лікування та протезування зубів та дарує чарівні посмішки. Професіоналізм та максимальна відповідальність – базовий принцип клініки, довірте своє здоров’я найкращим!
Якщо потрібне лікування та протезування зубів ціни невисокі, зверніться до «Реко Дент». Тут ви отримаєте повний комплекс послуг від консультації та профілактики до складного протезування за допомогою імплантатів. На протезування зубів ціна Київ одна з найвигідніших.

Вид робітВартість, грн.
Oртопедія:
Коронки, вкладки, діагност моделі:
Виготовлення діагностичної моделі100 грн.
Виготовлення тимчасової коронки (в лабораторії)700 грн.
Виготовлення тимчасової коронки (у кабінеті)450 грн.
Фіксація коронки300 грн.
Культова вкладка1400 грн.
Культова вкладка розбірна1800 грн.
Ціліснолита коронка750 грн.
Металокерамічна коронка 1 од.3100 грн.
Керамічна коронка5800 грн.
Ціліснокерамічна коронка з оксиду цирконію5800 грн.
Металопластикова коронка1000 грн.
Керамічний вінір5800 грн.
Керамічна вкладка5100 грн.
Цирконева вкладка5100 грн.
Зняття відбитка
силіконовою масою "С"400 грн.
Зняття коронки300 грн.

Записатися на консультацію до ортопеда у клініку “Рекодент”






































           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: