Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Запалення ясен у дітей

Проблеми з яснами в маленьких пацієнтів з’являються не рідше, ніж проблеми з зубами. Запальні процеси у ротовій порожнині у дитини найчастіше розвиваються через недотримання правил гігієни. Накопичення нальоту на емалі сприяє розмноженню хвороботворних патогенів, що провокують запалення.

Симптоми запального процесу ясен залежать від певної патології. Виділяють такі типи захворювання ясен при яких спостерігається запалення в ротовій порожнині: 

1

Гінгвіт

характеризується запаленням тканин десни без порушення з’єднання її з зубом. При виникненні гінгівіту з’являється почервоніння, свербіння в ротовій порожнині та больові відчуття, особливо під час прийому їжі. Іноді підвищується температура до субфебрильного показника. Під час лікування гінгівіту застосовують аплікації стоматологічних гелів, антисептичні препарати для ротової порожнини, а також полоскання рослинними відварами.

2

Стоматит

являє собою запальний процес ротової порожнини, який проявляється шляхом утворення різноманітних язвочок і нальоту на слизовій. Для хворого є характерними такі симптоми як: болючість в ротовій порожнині, відмова від вживання їжі, підвищення температури. Стоматит може мати травматичне, алергічне, грибкове, вірусне походження. І в залежності від етіології захворювання будуть відрізнятися методи лікування. В легких випадках достатньо буде полоскання ротової порожнини дезінфікуючим розчином. Якщо стоматит має герпетичну форму походження – призначають противірусні препарати, грибкову – протигрибкові, алергічну – антигістамінні ліки. 

3

Пародонтит

це захворювання ротової порожнини, при якому вражаються не тільки ясна, а й слизові тканини альвеолярних відростків щелепи. Дуже часто пародонтит є укладненням після гінгівіту і характеризується такими симптомами, як: кровоточивість, рухливість зубів, відсутність апетиту, больові відчуття. При лікуванні цієї патології необхідно приділяти увагу санації порожнини рота, фізіотерапевтичним методам. Складні випадки потребують хірургічної допомоги.

4

Запалення ясен при прорізування зубів

найбільше діти схильні до появи запальних процесів ротової порожнини в період прорізування зубів. Симптоматика в цей період включає: свербіння, гіперемію, біль, підвищення температури. Для полегшення стану малюка застосовують спеціальні стоматологічні охолоджуючі гелі та силіконові прорізувачі. При підвищенні температури призначають жарознижуючі препарати.

Для лікування запалень ясен у дітей в стоматологічному кабінеті клініки «RecoDent» застосовують такі терапевтичні методи:

Крім того, в разі необхідності, лікар порадить батькам прийом вітамінно-мінеральних комплексів, для зміцнення зубної емалі, підвищення функціональності імунітету та нормалізації метаболізму в дитячому організмі.

Щоб вилікувати запалення ясен у дитини, звертайтеся до стоматологічної клініки «RecoDent». Лікарі клініки мають широкий досвід роботи з дітьми та проводять усі маніпуляції абсолютно безболісно.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: