Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Видалення молочних зубів

Перші молочні зуби з’являються у дитини ще до 1 року, а у віці 5-6 років починається процес зміни їх на постійні. Частіше, це природній процес, який не потребує втручання стоматолога. Однак бувають ситуації, коли необхідне втручання лікаря до його природнього випадання. Для вирішення таких ситуацій дуже важливо знайти професійного дитячого стоматолога. 

В яких випадках потрібно видалення молочного зуба ?

Спеціалісти клініки «RecoDent» завжди ставлять за мету збереження зуба, однак бувають ситуації, коли це неможливо. Перед видаленням лікарю необхідно ознайомитись з особливістю будови кореневої системи зубів дитини. Для призначаються рентгенологічні знімки, за допомогою яких лікар виявить можливі протипоказання. 

Процедура видалення зуба передбачає:

1

Введення місцевої анестезії. В нашій клініці анестезію вводять в два етапи. Спочатку застосовують спеціальний гель для зняття неприємних відчуттів від ін’єкції, після зняття чутливості вводять анестезію.

2

Антисептична обробка порожнини рота проводиться з метою запобігання виникнення запальних процесів у місці видалення зуба.

3

Видалення зуба і, при необхідності, накладання шовного матеріалу та тампонада.

Після видалення зуба лікар дасть рекомендації щодо домашнього догляду за ротовою порожниною. Щоб уникнути ускладнення після видалення молочного зуба у дітей, важливо ретельно дотримуватися гігієни ротової порожнини і крім зубної щітки використовувати засіб для полоскання, а також: 

Після видалення зуба дитину можуть турбувати такі симптоми, як:

1

Біль.

Після закінчення дії анестезуючого препарату дитина може відчувати біль у місці видалення зуба. В таких ситуаціях знеболююче значно полегшить стан дитини (Ібупрофен або ін. за порадою вашого лікаря). 

2

Набряк.

Це звичайна реакція організму, яка проходить через декілька днів. Для покращення стану оберніть щось холодне рушничком і прикладіть до місця набряку на декілька хвилин. Таку процедуру можна повторювати декілька разів на день.

2

Кровоточивість.

Якщо з лунки видаленого зуба потроху з’являється кров – не хвилюйтеся. Змочіть в кип’яченій воді шматочок стерильної вати і попросіть дитину закусити її зубами у місці кровотечі. Через декілька хвилин кровотеча припиниться. Якщо кровотеча дуже рясна і не припиняється протягом 30 хвилин, одразу зверніться до лікаря!

Процедура видалення молочних зубів потребує великої обережності та вміння, тому що характеризується рядом особливостей, зумовлених будовою дитячих зубів. Вони мають тонкі альвеолярні стінки, тонші і в той же час довші, ніж у постійних зубів, коріння. Лікарі-хірурги клініки «RecoDent» фахівці з видалення молочних зубів будь-якої складності, використовують сучасні методи, якісні препарати для анестезії, які роблять неприємну процедуру швидкою та комфортною.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”






































                      Карта проїзду

                      Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
                      Умови акції:
                      Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
                      Наші сторінки в соціальних мережах: