Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості (треті моляри) прорізаються в людини в достатньо зрілому віці. В 90% такі зуби ростуть неправильно і вважаються самими проблемними зубами. Прорізування таких зубів в нижній щелепі може супроводжуватись запаленням десни (перикорніт), а в верхній щелепі, зазвичай, треті моляри ростуть в сторону щоки, що може травмувати слизову ротової порожнини. Іноді, зуби мудрості ростуть з нахилом до сусіднього зуба, чим може порушувати і викривлювати зубний ряд. Прорізування «вісімок» значно ускладнює гігієніний догляд за порожниною рота. На зубах мудрості з’являється наліт, згодом карієс, а потім інфіковуються і сусідні зуби – «сімки». Дуже часто карієс ускладнюється запаленням ясен. Якщо вчасно на це не звернути уваги, необхідно буде видалити зуб мудрості.

Видалення зуба мудрості може бути просте та складне. Просте видалення займає приблизно 10-15 хв. Якщо рентгенографія не показала ніяких ускладнень, пацієнту вводять анестезію, видаляють зуб і обробляють лунку антисептичним розчином.  Складне видалення зуба займає 60-80 хв.

Послідовність видалення зуба мудрості в складних випадках:

Видалення зуба мудрості з верхньої щелепи простіше, так як кісткова тканина там більш рихла і легко піддається зовнішньому впливу. З нижньої щелепи видаляти зуб мудрості набагато складніше, так як коріння має неправильну викривлену форму і може бути спутане. 

Рекомендації після видалення зуба мудрості:

Хоч процедура видалення зуба мудрості є не простою і потребує певних навичок, в умовах клініки «RecoDent» вона проходить практично безболісно. В нашій клініці видалення зубів мудрості проводять хірурги-стоматологи вищої категорії з багаторічним  досвідом. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: