Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Міорелаксуюча шина

Сьогодні в гнатології використовується багато різних ортодонтичних кап та апаратів. Усі вони допомагають усунути різні порушення прикусу чи проблеми, безпосередньо з ними. Міорелаксуюча шина – це апарат для розслаблення та виведення жувальних м’язів зі стану гіпертонусу, має вигляд щільної рельєфної капи. Така шина застосовується при проблемах з СНЩС, які часто провокують патологічне стирання емалі (бруксизм, порушення в роботі щелепних м’язів, захворювання суглобів жувального апарату, коригування положення нижньої щелепи, підготовка до заміни одного або кількох зубів). Такі патології заважають правильній установці коронок, протезів та брекет-систем. Її носять на нижній або верхній щелепі (у ряді випадків на обох щелепах), щоб вирівняти м’язовий баланс і повернути пацієнтові правильний прикус.

Система фіксується на зубному ряду за допомогою корпусу, на фронтальній стороні якого знаходиться рельєфна накусочна накладка.  Завдяки цій особливості нижня щелепа при закриванні рота починає рухатися відповідно до фізіологічно обумовленої траєкторії, стабілізуючи своє положення щодо верхньої. Міорелаксуюча  шина виготовляється з прозорого еластичного полімерного матеріалу, біосумісного з тканинами ротової порожнини.

Етапи встановлення міорелаксуючої шини:

1

Діагностика

Проведення детальних досліджень та аналіз результатів з метою виявлення всіх нюансів захворювання та підбору оптимального методу лікування  (ортопантомограма, комп’ютерна томографія, кондилографія, оклюзіограма)

2

Створення 3D візуалізації

Результати обстеження разом з відбитками щелеп пацієнта передаються в зуботехнічну лабораторію, де здійснюється виробництво міорелаксуючої шини

3

Примірка та встановлення шини

Якщо під час встановлення шини пацієнт відчуватиме дискомфорт, гнатолог відправить шину на доопрацювання. Якщо пацієнта все влаштовує, гнатолог встановлює шину та пояснює пацієнту правила самостійного встановлення та експлуатації шини.

4

Спостереження та корекція лікування

Тривалість лікування може бути різною від двох місяців до року. У цей період (приблизно один раз на два тижні) потрібне відвідування лікаря-гнатолога для контролю та корекції у разі потреби

Міорелаксуючу шину пацієнт носить постійно протягом 2-8 тижнів, дозволяється  знімати тільки під час їжі та гігієни ротової порожнини.

Рекомендації щодо правильного догляду за капою в процесі лікування:

Після лікування із застосуванням міорелаксуючої шини можна розраховувати на такі позитивні результати, пов’язані з розслабленням м’язів обличчя:

Пацієнти стоматологічної клініки «RecoDent» отримують якісне лікування зубів за доступними цінами, уважне та дбайливе ставлення персоналу, а також приголомшливу посмішку на багато років. Сучасне оснащення дозволяє нам використовувати в роботі новітні матеріали та методики лікування. Професіоналізм та грамотний підхід наших гнатологів завжди дає кінцевий результат високого рівня.  Можете сміливо звертатися до нас, якщо у вас виникли питання щодо стану ваших зубів або порожнини рота і ми порекомендуємо оптимальне вирішення вашого запиту.

Записатися на консультацію до гнатолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: