Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Діагностика дисфункції СНЩС

Одним із найбільш складних діагнозів, з яким все частіше стикаються лікарі-гнатологи стоматологічних клінік, є дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Цей суглоб шарнірного типу з’єднує нижню щелепу зі скроневою черепною кісткою. Це дає можливість щелепі вільно рухатися під час їжі, позіхання чи ведення розмови. СНЩС сильно залежить від зубів та прикусу. Порушення прикусу та зміна форми зубів впливають на здоров’я суглоба і навпаки. Якщо його роботу порушено – ставиться діагноз дисфункція СНЩС, супроводжувана низкою клінічних ознак, які порушують повноцінне життя і негативно впливають загальний стан здоров’я. Патології СНЩС посідають третє місце після таких стоматологічних захворювань, як карієс та пародонтит.

Симптоми патології скронево-нижньощелепного суглоба:

больові прояви (біль у районі одного з скронево-нижньощелепних суглобів, сильний вушний або зубний біль, неприємні відчуття при натисканні в ділянці суглоба)

звукові прояви (клацання під час розмови та під час прийому їжі)

запальні процеси  (підвищення температури внаслідок проникнення інфекції у скронево-нижньощелепний суглоб)

заклинювання або порушення рухливості одного зі СНЩС

асиметрія підборіддя та відкритого рота

інші прояви (запаморочення, дзвін у вухах, погіршення слуху, безсоння, депресивний стан та ін.)

Якщо деякі з описаних вище симптомів ви виявили у себе, вам потрібно терміново звернутися за консультацією до стоматологічної клініки «RecoDent», оскільки на початковій стадії розвитку захворювання, лікування буде ефективнішим. Гнатологи нашої клініки комплексно лікують СНЩС з урахуванням стадії розвитку хвороби та індивідуальних особливостей пацієнта.

Діагностика СНЩС – це складний і об’ємний процес, який включає безліч методів обстеження. В стоматологічній клініці «RecoDent» діагностика СНЩС проводиться з використанням передових високоточних технологій, необхідних для вивчення області навколо СНЩС: суглоба, нервів, м’язів, зубів, шиї та постаті пацієнта. Для встановлення діагнозу використовується ретельна пальпація  скронево-нижньощелепного суглоба, рентгенографія, зокрема, ортопантомограма. З-поміж сучасних методів діагностики добре зарекомендувала себе комп’ютерна томографія, МРТ. 

Функціональна діагностика СНЩС передбачає ретельну пальпацію скронево-нижньощелепного суглоба і жувальних м’язів, тим самим фіксуючи будь-які аномальні прояви у функціонуванні нижньої щелепи.

КТ та МРТ дозволяють поструктурно розібрати суглоб та подивитися ураження тканин для точного встановлення патології та подальшого вибору ефективного методу лікування.    

Симптоми патології скронево-нижньощелепного суглоба:

Порушення жувальних м'язів

При вирішенні проблеми з м’язами необхідно встановити причину виникнення дисфункції. Найпростішим способом виявлення причин є пошук тригерних точок з обох боків щелепи. Необхідно знайти ущільнення в м’язах і робити масажування доти, доки болючі відчуття не почнуть знижуватися. Також застосовують спеціальні протизапальні гелі місцево

Порушення безпосередньо суглобу

Захворювання самого СНЩС є найчастішими проблемами, які видно під час огляду пацієнта за наявності жувальної дисфункції. Причиною цього є висока поширеність ознак (необов’язково симптомів), таких як клацання у суглобах навіть за відсутності болю. Отже, пацієнт може не звертатися за лікуванням.

Тривалі не ліковані захворювання СНЩС призводять до появи артрозу. Гнатологи нашої клініки мають ефективні методи лікування артрозів, такі як сплінт-терапія, депрограмація м’язів, раціональне протезування з урахуванням даних пацієнта.

Кваліфікована та своєчасна медична допомога з боку профільних фахівців-гнатологів при дисфункції СНЩС має першорядне значення.  В стоматологічній клініці «RecoDent» застосовуються принципи гнатології, що вивчають морфофункціональні взаємозв’язки тканин та органів зубощелепної системи в нормі та патології: СНЩС, жувальна мускулатура, зубні ряди. Це необхідно для того, щоб досягти злагодженості в роботі зубів – щелепної системи і м’язів, і організму в цілому.                      

Записатися на консультацію до гнатолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: