Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Люмініри

З роками зубна емаль може змінити свій колір, можуть з’явитися мікротріщинки та сколи. Виправленням таких недоліків займається естетична стоматологія за допомогою мікропротезування. Спеціалісти стоматологічної клініки «RecoDent» вирішують будь-які питання, пов’язані з естетикою зубів. Однією з послуг клініки є встановлення люмінірів – це тонкі пластинки з кераміки, які встановлюють з фронтальної сторони зуба для усунення дефектів та створення гарної посмішки. Поява цього інноваційного методу – справжній прорив у сучасній стоматології. На відміну від протезування вінірами, фіксація цих конструкцій не потребує обточування зубної тканини, а лише протруюється кислотою, щоб зробити поверхню шорсткою і забезпечити хорошу адгезію (прилипання) між зубом та накладкою. Обточування емалі може знадобится тільки у випадку викривлення положення деяких зубів. За допомогою клінічних випробувань було встановлено, що це довговічні вироби, здатні служити до 20 років.

Технологія встановлення люмінірів передбачає цифровий дизайн та можливість перегляду передбачуваного результату! 

Переваги встановлення люмінірів:

Люмінірові пластинки не використовують, якщо у пацієнта є великий карієс, витончена зубна емаль, присутні дефекти прикусу, підвищена стирання зубів або він страждає на бруксизм.

Процедура встановлення мікропротезу включає кілька етапів:

1

Первинний огляд та підготовка до мікропротезування. На цьому етапі лікар проводить санацію ротової порожнини. Проводять лікування каріозних зубів, очищують емаль від нальоту та зубного каменю. В майбутньому це попередить розвиток патології після фіксації люмінірів

2

Під час другого відвідування лікаря робляться зліпки та фотографії обличчя для 3D моделювання. Це гарантує максимальний естетичний ефект після встановлення люмінірів та виключить виникнення порушення прикусу.

3

Встановлення люмінірів на зуби виконується адгезивним способом на спеціальний клей. Він забезпечить щільну фіксацію мікропротезу. Попередньо робочу поверхню обробляють антисептиком та полірують. Процедура безболісна та комфортно переноситься пацієнтом.

Догляд за люмінірами

Щоб люмініри зберігали красу Вашої посмішки тривалий термін, за ними потрібно правильно доглядати. Стоматологи клініки «RecoDent» рекомендують: 

Якщо у пацієнта виникло бажання зняти люмініри, це можна зробити за один сеанс відвідування стоматолога, оскільки процедура зняття таких мікропротезів досить проста. Вона не завдає незручності або будь-яких болючих відчуттів, тому анестезія не потрібна.

Стоматологи-ортопеди клініки «RecoDent» мають великий досвід та професійні навики вінірування зубів. Для вас ми підготували популярні варіанти вінірів та люмінірів. На консультації ми підберем для Вас оптимальний варіант мікропротезування виходячи з  Ваших побажань та можливостей. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: