Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Імпланти SwissImplant (Швейцарія)

10 років досвіду в імплантації

Кожному пацієнту надається довічна гарантія, супровід та сертифікат на імплант

Протезування на імплантах вважається найнадійнішим і найбезпечнішим методом відновлення зубного ряду. Сьогодні імплантація дозволяє вирішити навіть найбезнадійніші проблеми, пов’язані з відсутністю зубів, а виробники дають довічну гарантію на всі елементи системи імплантації. Варто зауважити, що за допомогою цієї методики можна відновити як естетичну,так і жувальну функцію зубів.

В стоматологічній  клініці «Reco Dent» проводиться часткове та повне протезування нижньої чи верхньої щелепи на імплантат MegaGen (Південна Корея), DIO (Південна Корея), Swiss Implant (Швейцарія).

Імпланти виробництва Швейцарії завжди асоціюються з найвищою якістю. В стоматології вони досягли неймовірних успіхів завдяки міцності, довговічності та високим естетичним властивостям.

Implant Swiss – швейцарська компанія виготовлення імплантів.  Одна з найнадійніших компаній на ринку дентальної імплантології.  Її розробки – це суміш технологій, поєднань естетики та стабільності функціонування. Основне правило, що стосується всієї продукції – безпека та висока якість пропонованих імплантів. Implant Swiss пропонує широкий вибір конструкцій на різні випадки, що підходять для різних процедур та станів кісткової тканини. Swiss імпланти забезпечують дбайливе ставлення до навколишніх тканин під час проведення імплантації. Стоматологи та пацієнти по всьому світу вибирають Swiss імпланти та користуються запропонованими технологіями, що значно полегшує процес реставрації зубів.

Переваги швейцарських імплантатів Swiss Implant

1

Даний вид імплантаційних конструкцій виготовляється з титанового сплаву п’ятого класу, який має максимальну біоінертність. Такі імпланти практично ніколи не відторгаються організмом людини, а тому рекомендуються до встановлення навіть людям, які страждають від різних алергій.

2

Невелика вага не надає додаткового навантаження на щелепну кістку пацієнтів, тому імплант відчувається ними, як власний зуб. Звикання до таких протезів відбувається легко і за короткий проміжок часу.

3

Пориста гідрофільна структура штифта забезпечує його швидку остеоінтеграцію, завдяки чому процес приживлення імпланту відбувається швидко і без наслідків.

4

Імплант у місці свого з’єднання з абатментом має гладку поверхню, що мінімізує ризики утворення нальоту на цій ділянці і попереджає розвиток запалення м’яких тканин після його встановлення.

5

Мікрорізьблення на шиї імплантат відповідає за збереження обсягів кістки та естетику ясен протягом усього рядка служби імпланту.

6

Висока стабільність абатменту забезпе6чується за допомогою внутрішнього шестигранника, який сприяє рівномірному розподілу навантаження по всьому імпланту, виключає ймовірність виникнення щілинних отворів та продовжує термін служби системи.

7

Максимальний естетичний результат досягається завдяки низькому профілю з’єднання конструкції імпланту з абатментом, золотистому відтінку верхівок моделей та можливістю    індивідуального підбору відтінків.

8

Якщо процедура протезування була якісною та професійною, а пацієнт після процедури дотримується всіх рекомендацій щодо догляду за конструкцією, тоді виробник надає довічну гарантію на всі свої системи.

9

Кожен імплант має індивідуальне впакування. Вилучення протезної системи з боксу відбувається у присутності пацієнта безпосередньо перед її встановленням.

 

Імпланти Swiss Implant відносяться до преміум-класу, однак, обравши імплантацію під ключ у клініці «Reco Dent», ви отримаєте чудову посмішку, яка збережеться на довгі роки.

Етапи встановлення імплантів Swiss Implant

1

Первинний огляд.

На цьому етапі стоматолог візуально оглядає ротову порожнину, визначає  тип протезу та метод його встановлення.

2

Підготовка.

На цьому етапі, при необхідності, робиться санація ротової порожнини та гігієнічна чистка зубів. Також на цьому етапі проводяться дослідження для виявлення протипоказань.

3

План лікування.

Лікар разом з пацієнтом складає детальний план лікування, який включає     протезування та подальші профілактичні огляди.

4

Хірургічний етап.

Лікар встановлює імплант в десну роблячи розтин, або одразу після видалення зуба.

5

Встановлення коронки.

Після остеоінтеграції імпланту лікар встановлює коронку

В стоматологічній клініці «Reco Dent» протезування зубів із використанням імплантів Swiss Implant проводиться висококваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасних методик та техніки. Якісно виконане відновлення зубів дозволяє досягти бажаного результату – повна ідентичність природних зубів.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: