Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Ультратонкі вініри – ультраніри

Бажання надати зубам бездоганний білий відтінок і досконалу форму змушує людей вдаватися до найрізноманітніших відновлювальних процедур. Сьогодні досягти ідеального стану зубів можна завдяки спеціальним надтонким накладкам. До таких пластинок відносяться ультраніри – інноваційні ультратонкі керамічні пластинки, що мають безпрецедентну міцність на злам! Вони включають всі позитивні якості вінірів та мають одну важливу перевагу – встановлення ультранірів не потребує обточування зубів!

Найтонші керамічні пластини – ультраніри, роблять зуби природно білими та рівними. Усувають дефекти зубного ряду. Багато в чому схожі з люмінірами, але більш витончені. Кріпляться за аналогічним принципом, виправляючи зовнішній вигляд кожного окремого зуба. 

За допомогою встановлення ультранірів можливо:

Ортопеди стоматологічної клініки «RecoDent»  підберуть для вас ультраніри так, що вони будуть абсолютно непомітні для оточуючих! Отримайте чудові зуби за вигідною вартістю!

Не рекомендовано встановлювати ультраніри пацієнтам у яких є проблеми з підвищеним стиранням зубної емалі та наявністю бруксизму. Крім того, ультраніри не встановлюють пацієнтам з ортодонтичними проблемами, оскільки для їх вирішення замало просто замаскувати проблему, необхідно повноцінне лікування прикусу за допомогою брекетів.

Етапи встановлення ультранірів

1

На першому етапі лікар здійснює професійне чищення ротової порожнини та при необхідності лікує карієс. Також на цьому етапі визначається, чи встановлення ультранірів не має протипоказань. Як правило, ультраніри встановлюються без попереднього обточування зубів. В такому випадку лікар одразу робить зліпки зубів та фотографує обличчя пацієнта для виготовлення індивідуального набору мікропротезів. 

2

На другому етапі відбувається встановлення ультранірів. Лікар фіксує кожен мікропротез окремо на фронтальній стороні зубів за допомогою спеціального клею. Після фіксації, лікар шліфує протези для надання природного блиску зубам і бездоганного вигляду посмішки пацієнта.

Догляд за ультранірами

Унікальність керамічного матеріалу EMAX полягає у здатності витримувати підвищені навантаження навіть при незначній її товщині – 0,3 мм і при правильній експлуатації мікропротези з такого матеріалу здатні прослужити пацієнту до 15 років. Лікарі стоматологічної клініки «RecoDent» рекомендують: 

Встановлення ультранірів – досить складний процес, на якому не варто економити, тому краще довірити питання професіоналам. Досвід роботи спеціалістів клініки «RecoDent» дозволяє нам гарантувати якісний результат роботи та тривалий термін служби встановлених мікро протезів. В нашій стоматологічній клініці реалізуються інноваційні методи реставрації зубів, що дозволяють відновити їхній ідеальний стан всього за 2 відвідування. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: