Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Іммедіат протез “Метелик”

Іммедіат протез «Метелик» відноситься до знімного протезування і являє собою ортопедичну конструкцію, яка здатна відновити 1-2 відсутніх зуба. Такий протез встановлюється не тільки для відновлення зубного ряду, а й для запобігання зміщення зубів. Протез складається з основи, яка за зовнішнім виглядом імітує десну та декількох коронок, розташованих на ній. Таку назву протез отримав завдяки візуальній схожості з метеликом: з обох сторін розташовані крильця – пластикові кламери, за допомогою яких протез кріпиться до сусідніх зубів. Кламери виготовляються з матеріалу, ідентичному по кольору і структурі до десни, тому такий протез в ротовій порожнині майже не помітний. При встановленні «метелика» на жувальні зуби іноді застосовують металеві кламери, так як вони дають більш надійну фіксацію.
Іммедіат протез «Метелик» може бути виготовлений з акрилу або нейлону. Матеріал виготовлення протезу підбирають, виходячи з кожної конкретної ситуації.

Різновиди протезу «Метелик» :

Іммедіат протез «Метелик» може бути виготовлений з акрилу або нейлону. Матеріал виготовлення протезу підбирають, виходячи з кожної конкретної ситуації.

Акриловий протез

Акриловий протез міцніший і краще відновлює жувальні функції та візуально дещо відрізняється від кольору десни. Тому його рекомендують встановлювати на жувальні зуби. 

Нейлоновий протез

Нейлоновий протез гарно прилягає до десни та повністю імітує її по кольору. Однак він більш м’який, тому його рекомендують встановлювати в зону посмішки.

Іммедіат протез «Метелик» застосовується в якості тимчасового рішення, поки виготовляються постійні ортопедині конструкції. Після видалення зуба або на період на період приживлення імплантату з його допомогою можна частково відновити жувальну функцію та приховати дефекти зубного ряду. В таких випадках термін експлуатації протеза складає не більше 6 місяців, оскільки він не попереджає зменшення кісткової тканини і в майбутньому це може ускладнити процес імплантації.  

Етапи встановлення протезу «Метелик»

Виготовлення та встановлення протезу «Метелик» займає небагато часу та проходить у такі етапи:

1

Підготовка.

На цьому етапі лікар оцінює можливість встановлення протезу, проводить санацію ротової порожнини.

2

Зняття відбитка.

Лікар робить відбитки щелепи та опорних зубів і передає їх зубному техніку.

3

Виготовлення.

В зуботехнічній лабораторії за відбитками виготовляють протез з акрилу або нейлону.

4

Встановлення.

Після примірки та корекції (за необхідності) встановлюють готовий іммедіат-протез.

Якщо до інших методів протезування є протипоказання або немає фінансової можливості імплантації, такий протез може бути призначений як постійний варіант протезування. В такому випадку дуже важливим є дотримання рекомендацій експлуатації протеза та своєчасно його змінювати (зазвичай, через 2-3 роки). Професіоналізм наших лікарів дозволяє вирішити різні проблеми, пов’язані з відсутністю передніх чи жувальних зубів і вони підберуть оптимальний варіант відновлення зубного ряду пацієнта.

Лікарі стоматологічної клініки «Reco Dent» не рекомендують встановлювати «Метелик», якщо опорні зуби надто рухливі та присутнє запалення м’яких тканин ротової порожнини. Для усунення небажаних наслідків, спочатку необхідно провести санацію вогнищ запалення.  

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: