Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Керамічні вкладки

Керамічна вкладка на зуб – це високотехнологічний мікропротез, який з анатомічною точністю відтворює відсутню частину зуба та характеризується підвищеною міцністю та естетикою. Її параметри в рази перевершують характеристики будь-якої, навіть найсучаснішої пломби. Керамічні вкладки використовуються для відновлення жувальних зубів. Керамічна вкладка встановлюється у тих випадках, коли не доцільно встановлення коронки, тобто коли пошкодження зуба не більше 50%. Це дозволяє клієнту значно зекномити на реставрації естетичної та жувальної функції зуба. Тоді чому не пломба? Від постійних навантажень під час жування, пломба може тріснути і відколотись разом зі стінкою зуба. А це може призвезти до його втрати. Тому перед початком лікування зуба необхідно точно визначити методи відновлення, щоб мінімізуати небажані наслідки в майбутньому

Стоматологи клініки “Reco Dent” проводять комплексне обстеження кожного клієнта, щоб визначити оптимальний спосіб відновлення зубного ряду. Оскільки метод відновлення зуба зубними вкладками має багато важливих переваг, наші лікарі частіше використовуються саме керамічні вкладки замість пломб.

До переваг використання зубних вкладок можна віднести:

Жодного особливого догляду керамічні вкладки не вимагають. Для тривалого терміну експлуатації, рекомендуємо дотримуватись стандартних правил особистої гігієни та періодично ходити на профілактичні огляди до стоматолога.

Керамічна вкладка зберігає Ваш зуб від подальших руйнувань. Якщо вчасно не встановити вкладку, можна повністю втратити коронкову частину зуба, а в деяких випадках і весь зуб. 

Порядок встановлення керамічних вкладок:

Процес укладання та фіксації керамічної вкладки проходить у декілька послідовних етапів та вимагає дотримання протоколу. В стоматологічній клініці “Reco Dent” керамічні вкладки встановлюють за певним алгоритмом: 

1

Діагностика та підготовка

На цьому етапі визначають план лікування зубів, проводять санацію ротової порожнини та, при необхідності, професійне чищення зубів.

2

Обточка зуба під керамічну вкладку

На цьому етапі лікар лікує запалення зубних тканин. При підготовці зуба до мікропротезування майже завжди зберігають зубні нерви, тому зуб залишається «живим». Достатньо якісно пролікувати зуб, прибравши всі вогнища інфекції. 

3

Зняття відбитка

Спеціальною силіконовою масою, лікар робить відбиток. Далі відбиток передається в лабораторію, де і буде виготовлено майбутній мікропротез. 

4

Примірка та встановлення

Після виготовлення керамічної вкладки, пацієнту спочатку роблять примірку. Якщо немає ніяких недоліків, вкладка ідеально підійшла, її фіксують за допомогою спеціального клею.

Варто зазначити, що керамічні вкладки не доцільно встановлювати на зуби мудрості, так як ці зуби не мають жувальних функцій. Якщо зуб мудрості сильно пошкоджений, стоматологи рекомендують його видалити.

Мікропротезування вимагає чіткого дотримання протоколу і при його порушенні результат може бути незадовільним. Лікарі клініки “Reco Dent” постійно вдосконалюють свої навички, тому ми гарантуємо якісне проведення робіт за відсутності небажаних наслідків. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: