Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Герметизація фісур зубів

Карієс може пошкоджувати не тільки постійні, а й молочні зуби. Рихлі тканини тимчасових зубів набагато схильніші до руйнування, що призводить до швидкого поширення запального процесу в глибину. Найчастіше бактерії та наліт накопичуються в фісурах. Фісури – це анатомічний рельєф коронкової частини зубів між жувальними горбиками. Якщо фісури широкі і прямі, дитина ще може їх якісно почистити вдома, але якщо вони вузькі, глибокі  та звивисті, тоді якісне чищення практично неможливе. В місцях з недостатньою гігієною утворюватиметься наліт і як наслідок – зіпсований зуб. Саме тому герметизація фісур зубів у дітей є найчастіше необхідною процедурою!

Герметизація фісур зубів дозволяє захистити емаль від каріозної руйнації за допомогою бар’єру з адгезивних матеріалів. Для цього застосовують стоматологічні герметики, в складі яких є кальцій і фтор, які окрім захисних функцій, забезпечують додаткове живлення тканин. 

Переваги герметизації фісур в стоматологічній клініці «RecoDent»:

Для герметизації молочних зубів достатньо, щоб зуб прорізався з десни. Герметик надійно захищатиме зубну емаль і на 90% захистить тимчасовий зуб від ураження карієсом. При цьому процедура герметизації фісур ніяк не нашкодить подальшому розвитку  зуба та зубного ряду дитини. Ідеальним віком для проведення такої процедури є вік 2-3 роки.

Герметизація постійних зубів у дітей проводиться як тільки зуб повністю прорізався з десни. Емаль постійного зуба, який щойно з’явився, досить слабка і відчуває нестачу мінералів. Запечатування фісур на цьому етапі дозволить захистити зуби від скупчення бактерій та швидкого пошкодження емалі карієсом. Крім того, герметик насичує зуби корисним для зміцнення іон-фтором та кальцієм. Така герметизація може прослужити до трьох років. А цього часу буде достатньо для зміцнення власної емалі. 

Герметизація фісур поділяється на два види:

1

Неінвазивна.

Цей метод застосовують як для молочних так і для постійних зубів. Неінвазивну герметизацію рекомендують використовувати для неглибоких фігур з простою будовою та не вражених карієсом. На поверхню зуба просто наноситься матеріал для герметизації. Цей метод не передбачає механічної обробки тканин зуба. 

2

Інвазивна.

Процедура застосовується у випадках, коли фісура складної форми, досить глибока і там може бути карієс, або коли фісура розташована в зоні жувальних горбків. Перед нанесенням герметика, зубну емаль обточують та відкривають важкодоступні порожнини. 

Важливо пам’ятати, що при наявності карієсу, герметизація фігур не проводиться! У цьому випадку потрібне повноцінне лікування та пломбування. Якщо провести герметизацію, це призведе до поглиблення і поширення патологічного процесу. Внаслідок цього можлива втрата зуба. 

Герметизація фігур проходить в декілька етапів:

1

Чищення зубів спеціальною пастою без вмісту фтору

2

Обробка зуба спеціальною кислотою, яка забезпечить максимальне зчеплення матеріалу із зубом

3

Заповнення фісури герметиком та розподілення його по всій площі

4

Закріплення матеріалу за допомогою лампи або спеціального хімічного активатора

5

Шліфування та полірування поверхні зуба.

Заявлений термін служби обробки фісур становить 5 років. Зуби, після проведення цієї процедури, не вимагають особливого догляду, гігієна здійснюється за стандартними правилами.  

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: