Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Плазмотерапія

Красива посмішка – це не тільки ідеально рівні та білі зуби, але й здорові ясна. Складність у тому, що багато хто абсолютно не звертає увагу на стан ясен, що призводить до появи таких небезпечних захворювань, як пародонтоз, гінгівіт, пародонтит. Захворювання тканин завдає безліч незручностей та призводить до повної втрати зубів. Тільки професійне зміцнення ясен Київ дозволить повернути здоров’я ротової порожнини.

Плазмоліфтинг - ефективне зміцнення ясен Київ

У процесі лікування ясен застосовуються найрізноманітніші технології, що дозволяють досягти бажаного результату. Найчастіше застосовується плазмоліфтинг. Суть даного методу полягає в тому, що проводяться ін’єкції тромбоцитарної плазми. Для цього із вени пацієнта береться мінімальний об’єм крові. З неї, за допомогою спеціальних маніпуляцій готується плазма насичена тромбоцитами. Надалі вона вводиться у ті зони, де хвороба сильно прогресує.

Таке зміцнення ясен при пародонтозі проводять фахівці клініки Recodent. Завдяки цій процедурі виходить швидко:

Плазмоліфтинг є повністю безпечною процедурою, виключається алергічна реакція або інші побічні дії. Таке зміцнення ясен зубів виділяється високою ефективністю. Буквально після першої процедури хвороба відступає і спостерігається позитивна динаміка.

Лазерне зміцнення ясен

Ще один доступний метод відновлення ясен у клініці Recodent – застосування спеціального лазера. За допомогою цієї процедури швидко усуваються різні захворювання та наслідки. Лазерне зміцнення ясен здійснюється досвідченим лікарем. Він спрямовує промінь на пошкоджені ділянки, пропускаючи здорові зони. Подібне лікування виділяється кількома важливими перевагами:

Зміцнення зубів і ясен таким методом не слід боятися, оскільки процедура повністю безболісна і не викликає жодних неприємних відчуттів. Завдяки лазерній терапії швидко забираються сильні запальні процеси, виключається розхитування та руйнування зубів. Оброблена поверхня лазером знезаражується та дезінфікується. Десна починають оперативно відновлюватися, набувати здорового вигляду. Таке зміцнення ясен і зубів призначається лікарем, але тільки після огляду та проведених досліджень.

Професійне зміцнення ясен у Києві

Якщо виникли певні проблеми з яснами, потрібно відразу записатися прийом до стоматологу в клініку Recodent. Досвідчений фахівець проведе огляд та визначиться з процедурами, які дозволяє провести найбільш продуктивне зміцнення та лікування кровоточивості ясен. Всі процедури безболісні та проводяться за допомогою найсучаснішого обладнання. Вже після кількох відвідувань з’являється позитивна динаміка, хвороба відступає, ясна відновлюються.

Звернення до клініки Recodent виділяється такими перевагами:

У клініці задіяні найсучасніші технології та методи лікування ясен. Незалежно від стадії захворювання, лікарі зроблять все доступне, щоб зберегти зуб і повернути здоров’я яснам. Крім того, обов’язково проконсультують, як самостійно проводити зміцнення зубів та ясен продукти, які краще для цього використовувати. Дотримуючись рекомендацій та регулярно відвідуючи лікаря, зможете надовго зберегти свою посмішку здоровою та красивою.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: