Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Видалення грудок Біша

Грудки Біша – це жирові утворення у вигляді 3 грудочок, які розташовуються в області вилиць між лицевими м’язами. Жирові відкладення на щоках не є патологією, проте ці грудочки значно обтяжують нижню третину обличчя, що приносить певний «естетичний» дискомфорт людині . Видалення грудок Біша не має медичних показань, ця операція є різновидом пластики щік та виконується виключно за бажанням пацієнта. Бішектомія надає обличчю пацієнта більш пропорційного та витонченого вигляду. У деяких випадках грудки Біша переміщуються в зону вилиць: таким чином можна зменшити об’єм щік і зробити вилиці більш виразними. Звичайно, за допомогою цієї операції не можливо перетворити кругле обличчя на витягнуте, але скоригувати форму його нижньої частини і зробити обличчя візуально молодшим їй цілком під силу.

У клініці «RecoDent» бішектомію проводять під дією місцевої анестезії. Слизову оболонку в зоні хірургічного втручання обробляють антисептичним розчином. З внутрішньої сторони щоки робиться надріз, який дає прямий доступ лікарю до жирових утворень. Який об’єм грудок Біша видаляти – визначається лікарем індивідуально, залежно від особливостей форми обличчя та результату, який хоче отримати пацієнт. Після проведення процедури, лікар накладає косметичний шов.

Одразу, після проведення операції пацієнт, отримавши рекомендації лікаря, може залишити клініку. Протягом декількох днів на місці проведення операції може бути присутній набряк і тому буде здаватися, що щічки будуть виглядати ще ширше, ніж до операції. Але після того, як набряк зійде, пацієнт буде задоволений результатом. 

Рекомендації під час реабілітації

Післяопераційна реабілітація пройде швидко і без ускладнень у разі дотримання певних правил: 

Оцінити результат проведення операції можна через 2-3 тижні, а фінальний результат можна побачити приблизно через пів року, коли відбудеться повне загоєння тканин.

Бішектомію не варто проводити пацієнтам до 25 років, так як до цього віку відбувається природний процес схуднення обличчя за рахунок росту його тканин і зменшення жирового прошарку.

Видалення грудок Біша не є надто складною операцією. Проте, звернувшись до спеціаліста з недостатнім рівнем досвіду та кваліфікації, можна отримати ряд негативних наслідків (розвиток запально процесу, асиметрія щік). Спеціалісти клініки «RecoDent» володіють всіма навиками та обладнанням для якісного виконання операції по видаленню грудок Біша. Ми гарантуємо відсутність ускладнень при дотриманні рекомендацій хірурга та відвідуванні планових оглядів після операції. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: