Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Видалення зубів

Лікарі клініки «RecoDent» видаляють зуби тільки в над складних ситуаціях, коли терапевтичні та ортодонтичні методи не вирішують проблему.  Зазвичай наші стоматологи всіма методами намагаються зберегти хоча б його частину, оскільки сучасні методи лікування та протезування дозволяють провести реконструкцію навіть при повній втраті коронкової частини зуба. Важливо, щоб цілим залишився корінь зуба. За допомогою сучасних технологій можна якісно відреставрувати зуб, повернувши йому природний зовнішній вигляд та жувальну функцію. 

Існує думка, що видалення зуба – це досить проста процедура і її може виконати будь-який стоматолог. Однак при недостатній кваліфікації лікаря з часом можуть виникнути ускладнення з протезуванням та імплантацією. Високий рівень кваліфікації лікарів та сучасні технології, які застосовуються в клініці «RecoDent» дають можливість видалити зуби безболісно і без можливих ускладнень.

Перед проведенням екстракції (видалення зуба) необхідно зробити рентгенографію, щоб визначити кількість коренів та їх розташування та санацію ротової порожнини (чистка та видалення зубного каменю) для запобігання потрапляння інфекції у відкриту рану.

Показання до видалення зуба:

Перед проведенням процедури видалення зуба, необхідна антибактеріальна обробка навколишніх тканин для мінімізації потрапляння бактерій у рану та введення анестезії для зняття неприємних відчуттів. В клініці «RecoDent» застосовують інфільтраційну анестезію, а для мінімізації неприємних відчуттів під час ін’єкції – аплікаційну. Час проведення операції залежить від складності ситуації і може складати від 15 хвилин до 1 години.

Після видалення зуба, необхідно ще раз пройти контрольну рентгенографію для впевненості, що в альвеолярній лунці не залишилось залишків коренів. 

Через деякий час після видалення зуба через відсутність навантаження на десну, вона атрофується і для імплантації її необхідно буде відновлювати. Тому спеціалісти клініки «RecoDent» радять проводити експрес імплантацію, тобто введення імпланта в лунку. Така операція триває не більше години. 

Для усунення небажаних ускладнень важливо дотримуватись певних правил:

Загалом, слід пам’ятати, що для запобігання псування та видалення зубів потрібно ретельно слідкувати за своєю ротовою порожниною та регулярно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: