Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Протез нейлон

Завдяки сучасним технологіям проблему відсутності зубів можна вирішити швидко будь-яким доступним методом. Великою популярністю користується нейлоновий протез. Нейлон – штучний полімер з оптимальним поєднанням гнучкості та міцності, відрізняється гігієнічністю, не вбирає вологу або запахів, що захищає його від хвороботворних бактерій. Дентальний нейлон також має кілька варіацій виконання, що дозволяє кожному пацієнту набути природну посмішку. Він являє собою напівпрозору пластину з надійно прикріпленими штучними зубами. Нейлонові протези надійно фіксуються в ротовій порожнині, абсолютно непомітні для оточуючих та не спотворюють дикцію пацієнта. Звикання пацієнта до такого протеза відбувається швидше та без ускладнень, оскільки він поєднує в собі пластичність та легкість. У клініці «Reco Dent» протезуванням займаються професіонали, які гарантують відмінний результат. 

Нейлонові протези можуть бути:

Повністю знімні.

Повністю знімні протези встановлюють у випадку повної втрати зубів (адентії) і фіксуються за рахунок ефекту присмоктування до піднебіння або за допомогою спеціальних фіксуючих гелів.

Частково знімні.

Частково знімні протези встановлюють для маскування одного або декількох пробілів в зубному ряду. Для надійної фіксації потрібні хороші опорні елементи. Кріпляться вони за допомогою кламерів, відповідних по кольору до тону м’яких тканин, аттачменів або за допомогою телескопічного кріплення. Якщо протез виготовлено та встановлено якісно, візуально його неможливо відрізнити від натуральних зубів.

Мікропротез «Метелик».

Мікропротез «Метелик» використовується, як тимчасова конструкція для заміщення відсутніх зубів (1-2 зуба) перед проведенням імплантації або незнімного протезування.

Визначитися з методом протезування, лікар клініки «Reco Dent» допоможе Вам вже на першому прийомі.
Терміни виготовлення в кожному конкретному випадку відрізняються і можуть тривати 1,5-2 тижні.  

Етапи встановлення нейлонового протеза

Виготовлення протезу займає 2 візити до лікаря і проходить у такі етапи:

1

Огляд ротової порожнини пацієнта та усунення всіх запальних захворювань та патологічних процесів у порожнині рота, зняття твердого та м’якого зубного нальоту

2

Вибір ортопедичної конструкції проводиться з урахуванням клінічної картини пацієнта та його побажань

3

Зняття відбитків пласкими масами та виготовлення муляжу майбутнього протеза 

4

Розробка та виготовлення протеза в зуботехнічній лабораторії 

5

Примірка та встановлення протеза пацієнту. Корекція – за необхідності 

Це важливо! Лікарі клініки «Reco Dent» рекомендують спочатку, на час сну, протез залишати в ротовій порожнині. Це дозволить швидше до нього звикнути і запобігатиме змінам у структурі щелепних суглобів.

Догляд за протезом з нейлону

Догляд за нейлоновим протезом перш за все включає в себе ретельне очищення протезу від залишків їжі, яка яка є поживним середовищем для карієсогенних мікроорганізмів, тому слід дотримуватись певних нескладних правил: 

Ми використовуємо сучасне обладнання, безпечні та якісні матеріали, тому протезування зубів в стоматологічній клініці «Reco Dent» завжди проходить в комфортній обстановці та з турботою про клієнта. Тут доброзичливий та висококваліфікований персонал  зробить все для того, щоб повернути красу вашій посмішці. 

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: