Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Про нас

Стоматологія “Реко Дент” – це ультрасучасна стоматологічна клініка у Києві. Для тих хто бажає лікуватися якісно і за розумною ціною, ми маємо в своєму розпорядженні новітнє європейське обладнання, що дозволяє не допускати помилок і неточностей навіть у найскладніших випадках. “Реко Дент” – це висококласні фахівці, які пройшли стажування в стоматологічних клініках Європи, які щиро люблять свою роботу і дбають про кожного пацієнта. Для нас дуже важливо що б Ви вийшли від нас з хорошим результатом, що повністю задовольняє Вас і залишилися приємно здивовані співвідношенням якість-ціна.

З кожним пацієнтом ми укладаємо Договір, в якому беремо на себе зобов’язання щодо надання якісних послуг із наданням гарантії.

Висока якість

Застосування інноваційних технологій та матеріалів у роботі, ретельний контроль кожного етапу лікування дозволяють нам гарантувати пацієнтові високу якість лікування.

Досвідчені лікарі

Один із основних принципів нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми цінуємо кожного свого пацієнта. У кадровій політиці ми робимо ставку на лікарів найвищого класу.

Нове обладнання

Наші партнери – найкращі та перевірені світові виробники медичної техніки та стоматологічних матеріалів.

Приємні ціни

Ми практикуємо видачу карток постійного клієнта, які надають солідні переваги Вам та членам Вашої родини. Також існує гнучка система знижок на протезування.

          Карта проїзду

          Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
          Умови акції:
          Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
          Наші сторінки в соціальних мережах: