Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Ортодонт

Згідно з останніми дослідженнями більшість людей мають певні проблеми із прикусом. Багато хто вважає, що ортодонтія – це виключно дитячий напрямок. Насправді сучасні методи лікування в клініці Реко Дент дозволяють виправити прикус у дорослих Київ у будь-який момент. Запишіться на прийом до кваліфікованого ортодонта. Він проведе огляд, розповість про сучасні методи виправлення прикусу, визначить найоптимальніше лікування.

Виправлення прикусу у дорослих Київ - ключові особливості

Сучасні методи виправлення прикусу дозволяють робити усмішку красивою та правильною у будь-якому віці. Звісно, вирішувати таку проблему простіше у молодому віці. У такому разі не потрібне хірургічне втручання, та й виправлення прикусу у дітей триває мінімум часу.

Дорослі потребують комплексного підходу, лікар проводить різні процедури, у тому числі використовує:

З оптимальним методом визначається лікар. Він врахує поточний стан зубів, вік пацієнта та визначить найоптимальніший метод. Найчастіше виправлення прикусу без видалення зубів проводиться із застосуванням брекетів. Вони можуть розташовуватись як усередині, так і зовні зубного ряду. Крім того, системи бувають традиційні та саморегулюючі.

Дитяча ортодонтія

Здоров’я зубів – комплексний показник, одним із складових якого є відсутність ортодонтичних дефектів. Згідно зі статистикою, близько 90% дорослих людей мають ті чи інші ортодонтичні проблеми, а виправляти подібні порушення найкраще у дитинстві — віком від 6 до 15 років. Зробити це допоможуть ортодонтичні платівки для зубів.
Що являє собою платівка для зубів?
Стандартна платівка є конструкцією, виготовленою з м’якого полімерного матеріалу і дроту. Фіксується на верхній чи нижній щелепі. Процес установки значно простіший, ніж у випадку з брекетами, а звикання відбувається за менший проміжок часу і практично без дискомфорту.
Платівка для зубів складається з наступних основних елементів:

Це найпростіші конструкції, що використовуються при невеликих ортодонтичних дефектах. У серйозніших випадках ефект може бути посилений за рахунок додаткових елементів у вигляді металевих гачків.
У яких випадках встановлюються пластинки на зуби?
Подібні конструкції мають доведену ефективність у корекції та профілактиці порушень росту зубів і прикусу.
Платівки використовуються у таких випадках: 

Платівки для зубів не здатні вирішити всіх ортодонтичних проблем. Наприклад, вони не застосовуються при скупченості зубів або відкритому прикусі, а в деяких випадках їх носіння показано як перший етап лікування (перед встановленням брекетів).  

Як відбувається виправлення прикусу без брекетів

Найбільш популярним методом виправлення прикусу були брекети. З їхньою допомогою усували практично будь-які проблеми, та й за ціною виходило недорого. Однак зараз ортодонтія в клініці Реко Дент вийшли на абсолютно новий рівень, пропонує нові кращі та ефективніші рішення.
Так виправлення глибокого прикусу у дорослих проводиться трейнерами. Вони виділяються численними перевагами – не ушкоджують м’які тканини, не створюють дискомфорту або болючих відчуттів. Їх носять по кілька годин, що дозволяє вирішити проблему з неправильним прикусом та супутніми проблемами.
Також останнім часом досить застосовують капи. Вони практично не помітні, комфортні у застосуванні, вони дають можливість зробити гарну за невеликий часовий проміжок.

Виправлення прикусу хірургічним шляхом ціни Київ найвигідніші в RecoDent

Певні патології потребують кардинальних дій. Призначається виправлення прикусу хірургічним шляхом ціни Київ залежать від загального стану та складності операції. Усі маніпуляції проводяться під загальним наркозом і передбачають надріз кісткової тканини. Процес відновлення після такої операції триває протягом трьох тижнів. Після цього може бути призначене носіння брекетів.
Виправлення відкритого прикусу таким методом дозволяє позбутися відразу багатьох негативних факторів і швидше досягти такого бажаного результату. У клініці Реко Дент подібні операції проводяться висококваліфікованими лікарями, які мають величезний досвід. Проводиться хірургічне втручання тільки після винесення відповідного діагнозу лікарем.

Вид робітВартість, грн.
Ортодонтія:
КонсультаціяБезкоштовно
Складання плану ортодонтичного лікуванняБезкоштовно
Аналіз та розшифровка ТРГ400 грн.
Відтиск альгінатнийБезкоштовно
Відтиск силіконовий Безкоштовно
Діагностична модель400 грн.
Виведення з прикусу зуба антагоніста (за 1 од.)100 грн.
Виготовлення "Set-Up" (для діагностики лікування)1000-1500 грн.
Брекет-системи
Металева ORTOCLASSIK5300 грн.
Керамічнавід 6000 грн.
Сапфіровавід 8500 грн.
Самолігуючавід 7500 грн.
Керамічна-самолігуючавід 12000 грн.
Лінгвальнівід 12500 грн.
Лінгвальна-самолігуючавід 26000 грн.
Незнімні ортодонтичні апарати
Twin Block6500 грн.
Апарат для розширення щелепи6500 грн.
Пластини та інші апаративід 2000 до 8000 грн
Апарат для розриву піднебінного шва6500 грн.
Обслуговування брекет-системи
Активація брекет системи метал 1 щелепа500 грн.
Активація брекет системи метал 2 щелепи800 грн.
Активація брекет системи кераміка 1 щелепа500 грн.
Активація брекет системи кераміка 2 щелепи800 грн.
Заміна гумок200 грн.
Зняття брекет системи1200 грн.
Незнімний ритейнер1600 грн./ 1 щелепа
Каппа після закінчення лікування1500 грн.

Скільки часу займає виправлення прикусу

Процес виправлення прикусу без брекетів у дорослих може бути тривалим. Багато залежить від ступеня розвитку аномального процесу та віку пацієнта. У деяких випадках на повне усунення наслідків може знадобитися 3-4 роки. У дітей щелепи тільки формуються і без особливих проблем піддаються коригуванню.
Дорослим пацієнтам потрібно запастися терпінням і не розраховувати на те, що бажаний результат буде швидко досягнуто. У середньому дорослій людині потрібно використовувати різні системи коригування протягом 2 років.
Виправлення мезіального прикусу ціна у клініці Реко Дент найкраща у місті. При цьому лікування здійснюватиметься із застосуванням найсучасніших технологій та під контролем досвідчених лікарів. Завдяки цьому всі пацієнти стоматології одержують найбільш ефективне лікування, що дозволяє швидко виправити прикус.

Лікування ортодонтичної патології з використанням апарату RME та металевої брекет системою - Reco Dent

Записатися на консультацію до ортодонта у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: