Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Імпланти Megagen (Південна Корея)

10 років досвіду в імплантації

Кожному пацієнту надається довічна гарантія, супровід та сертифікат на імплант

Протезування на імплантах являє собою встановлення одного або декількох штучних коренів (їх кількість залежить від клінічної картини) з наступною фіксацією ортопедичної конструкції.  Опорою для встановлення коронки  є металевий штифт, що вживлюється в щелепу. Це найнадійніший і найестетичніший метод відновлення зубного ряду.

В стоматологічній  клініці «Reco Dent» проводиться часткове та повне протезування нижньої чи верхньої щелепи на імплантат MegaGen (Південна Корея), DIO (Південна Корея), Swiss Implant (Швейцарія).

Імпланти MegaGen з Південної Кореї відомі як високотехнологічні внутрішньокісткові конструкції в стоматології, що відрізняються надійністю та міцністю. Фахівці нашої клініки рекомендують їх у разі дефіциту кісткової тканини, дефектів зубного ряду будь-якої складності.

Поверхня імплантанта є одним з найголовніших факторів для забезпечення найшвидшої остеоінтеграції та тривалої стабільності. Хоча поверхня зовні різних імплантантів здається однаковою, але в кожній компанії вона опрацьовується шляхом застосування різних технологій.

Світову популярність MegaGen здобула з виходом на ринок у 2009 році інноваційного імплантату AnyRidge. Ці імпланти  показали чудову первинну стабільність навіть в умовах дуже м’якої кістки або критичної нестачі кісткової тканини, що дозволило проводити імплантологічне лікування в найкоротші терміни за мінімального хірургічного втручання.

Найчастіше ми рекомендуємо встановлення даних імплантатів для закриття дефектів на жувальній групі зубів верхньої щелепи. Система чудово підходить для імплантації в ділянці синуса і добре для імплантації зубів фронтальної групи.

Імпланти від ST MegaGen при досить гідній якості коштують менше. Встановлення цього виду імплантів зовсім не відрізняється від установки імплантату  AnyRidge MegaGen – завжди під місцевою анестезією, тобто абсолютно безболісно. Імпланти цієї системи використовуються як для відновлення одного зуба, так для мостоподібного або повного протезування.

Імпланти ST MegaGen є надійним і якісним продуктом, що має низку переваг перед іншими виробниками:

Переваги імплантів MegaGen

Використовуючи імпланти MegaGen, лікар може запропонувати  відновлення втрачених зубів при будь-якій клінічній картині:  можна встановити імплантат відразу після видалення зуба або через десятки років після нього. При цьому немає необхідності проведення операції з пересадки кісткової тканини.

Етапи встановлення імплантів MegaGen

1

Первинний огляд.

На цьому етапі стоматолог візуально оглядає ротову порожнину, визначає  тип протезу та метод його встановлення.

2

Підготовка.

На цьому етапі, при необхідності, робиться санація ротової порожнини та гігієнічна чистка зубів. Також на цьому етапі проводяться дослідження для виявлення протипоказань.

3

План лікування.

Лікар разом з пацієнтом складає детальний план лікування, який включає     протезування та подальші профілактичні огляди.

4

Хірургічний етап.

Лікар встановлює імплант в десну роблячи розтин, або одразу після видалення зуба.

5

Встановлення коронки.

Після остеоінтеграції імпланту лікар встановлює коронку

Стоматологічна клініка «Reco Dent» виконує імплантацію зубів на найвигідніших умовах. Високотехнологічні корейські зубні імпланти MegaGen – доступна вартість за преміальної якості. Бездоганне обслуговування із дотриманням міжнародних протоколів безпеки. Передове стоматологічне оснащення та високий професіоналізм.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: