Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Гнатологія

Сучасна стоматологія займається не тільки лікуванням зубів, а й розглядом проблеми пацієнта як результату порушень анатомії та фізіології тіла в цілому та опорно-рухового апарату зокрема.  Якісне виправлення прикусу, позбавлення дискомфорту в області щелепи, лікування багатьох неврологічних симптомів та попередження передчасного випадання зубів можливе лише при зверненні до лікаря-гнатолога.  Гнатолог оцінює роботу скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), окремих його структур, навколишніх м’язів та проводить корекцію виявлених порушень. Завдяки роботі гнатолога, нормалізується ступінь оклюзії (змикання щелеп), правильно розподіляється навантаження на окремі зубні одиниці, цілі ряди (правий і лівий), знімаються затиски, спастичні стани, усувається причина підвищеного стирання різців, премолярів та молярів, патологічні втрати об’ємів ясен.

Які захворювання лікує лікар-гнатолог?

Гнатолог стоматологічної клініки «RecoDent»  займається профілактикою перелічених вище порушень, розробляє індивідуальний план лікування з урахуванням встановленого діагнозу та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Вам обов'язково слід звернутися до гнатолога, якщо у вас спостерігається хоча б один із симптомів:

клацання або хрускіт при відкриванні або закриванні рота.

біль у щелепі, в ділянці голови, шиї, спини

якщо ви скрипите або сильно стискаєте вночі зуби

у вас спостерігається асиметрія обличчя, губ

Якщо ігнорувати перші ознаки захворювання, то доведеться постійно лікувати зуби через підвищене стирання і швидке зношування пломб, коронок та інших ортопедичних конструкцій. Але усього цього можна уникнути, якщо стежити за своїм здоров’ям, ходити до найкращих гнатологів та лікуватися, відповідно до складеної лікарем програми.

Важливо! На першій консультації лікаря-гнатолога неможливо встановити точний діагноз та спрогнозувати лікування пацієнта. Лікар дасть направлення на необхідні дослідження та розкаже загальні варіанти лікування, які можуть бути конкретизовані лише після проведення  повної діагностики.

Методи лікування в гнатології

Спеціалісти клініки «RecoDent» підбирають методи лікування  залежно від конкретної проблеми з щелепно-лицьовим суглобом та супутніми симптомами. Серед яких:

Медикаментозна терапія

Передбачає використання засобів для зняття болю, усунення запалення та відновлення функції суглоба (протизапальні препарати, міорелаксанти, анальгетики)

Фізіотерапія

Передбачає застосування методів для зміцнення м’язів, активізації кровообігу, розслабленню м’язових тканин, покращенню рухливості скронево-нижньощелепного суглоба (ультразвукова терапія, лазерна терапія, електротерапія та фізичні вправи)

Корекція прикусу

Передбачає застосування методів ортодонтичного лікування (використання брекетів, елайнерів та інших корекційних апаратів)

Шинотерапія

При патологічній рухливості зубів рекомендується процедура шинування. Суть методики полягає у зміцненні рухомих зубів шляхом їх фіксації до сусідніх нерухомих зубних одиниць за допомогою спеціальних шин.

Гнатологія - ціни на послуги

Вид робітВартість, грн.
Гнатологія
Сплінт терапія10000 грн.
М'язова депрограмація2000 грн.
Шина міорелаксуюча2500 грн.
Діагностика дисфункції скронево нижньощелепного суглобу700 грн.

Записатися на консультацію до гнатолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: