Recodent

Ми працюємо! Графік роботи під час воєнного стану з 9:00 до 19:00
Зустрінемо нашу перемогу з бездоганною посмішкою!

Військовим, перша медична допомога по гострому болю (лікування, видалення) надається безкоштовно та позачергово.

⚡В клініці РЕКОДЕНТ працює генератор - світло є ЗАВЖДИ⚡

Пластика вуздечки губи та язика

В ротовій порожнині людини є дві вуздечки: вуздечка верхньої губи та вуздечка язика. Вуздечка являє собою елемент зубно щелепної системи і безпосередньо впливає на прикус, вимову та естетику зубного ряду. Якщо вуздечка сформувалась правильно, вона ніяк не заважає людині в повсякденному житті. Неправильне формування вуздечки губи призводить до неправильного формування прикусу, дефектів вимови, формування щілин між передніми зубами.

У пластики вуздечки язика не має обмежень по віку, дорослі пацієнти переносять операцію так само, як діти. Проте існують певні рекомендації , коли краще це робити. Якщо є проблема з вигодовуванням малюка, операцію можна провести у віці 2-6 місяців. У віці 6-9 років відбувається зміна молочних зубів постійними, тому для формування правильно прикусу, якщо є для цього показання, необхідно провести пластику вуздечки.

В стоматологічній клініці «RecoDent» для усунення таких дефектів використовують розсічення або пластику вуздечки. Операція виконується хірургом-стоматологом під дією місцевої анестезії. Вуздечку розсікають і знову зшивають в потрібному місці. Вся процедура зазвичай займає 15-20 хв. і не потребує довгострокової реабілітації. Для швидкого загоювання вуздечки без небажаних наслідків, перед проведенням операції необхідно провести санацію ротової порожнини для усунення осередків інфекції.

Види пластики вуздечки:

Френотомія

Френотомія виконується методом поперечного розсічення вуздечки, а шви накладаються повздовж.

Френулопластика

Френулопластика застосовується у випадку, коли необхідно премістити ділянку кріплення вуздечки.

Френектомія

Френектомія передбачає часткове або повне видалення міжзубного сосочка. Таку операцію проводять при надлишку м’яких тканин.

В деяких випадках пластика необхідна перед проведенням ортодонтичного лікування та перед імплантацією зубів.

Рекомендації під час реабілітації

Реабілітація відбувається протягом 1-2 тижнів. Під час цього періоду слід дотримуватись таких рекомендацій: 

Якщо після проведення операції, пацієнтом будуть дотримуватись всі рекомендації, загоювання буде швидким та не принесе неприємних побічних ефектів.

Звертаючись в стоматологічну клініку «RecoDent» Ви отримаєте якісне проведення пластики вуздечки губи та язика, оскільки наші хірурги мають великий досвід, володіють необхідними навичками та знаннями для проведення операцій та використовую сучасне обладнання.

Записатися на консультацію до стоматолога у клініку “Рекодент”


           Карта проїзду

           Даруємо знижку 5% за Вашу красиву посмішку!
           Умови акції:
           Акція безстрокова та поширюється на всіх пацієнтів нашої клініки.
           Наші сторінки в соціальних мережах: